Forum Ankara Outlet’ten bir limuzin dolusu kalp!

KAMPANYA
Forum Ankara Outlet, şanslı bir çift için 14 Şubat Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılmaya hazırlanıyor.
Küçük bir tahmin oyunu sonucunda rüya gibi bir hediyeye sahip olacak şanslı çift, limuzinle evlerinden alınıp romantik bir akşam yemeği için Forum Ankara Outlet Kuki House’a götürülecek. Gecenin sonunda şanslı çift bu lüx araçla Ankara turu yapma fırsatı yakalayacak.
Alışverişi fırsata dönüştüren kampanyaları, birbirinden eğlenceli etkinlikleri, özel indirimleri, hediyeleri, sürpriz çekilişleri ve eğlence alanlarıyla ziyaretçilerine bambaşka bir dünya sunan Forum Ankara Outlet, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü rüya gibi bir hediye ile kutluyor.

Şanslı bir çifte 2012 sevgililer gününü unutulmaz anlarla yaşama fırsatı sunmaya hazırlanan Forum Ankara Outlet, heyecanlı bir oyuna da ev sahipliği yapacak.

02 – 12 Şubat tarihleri arasında Forum Ankara Outlet Moda Sokağı’nda bulunan limuzinin içerisine küçük kalpler doldurulacak. Aracın içine toplamda kaç adet kalpli balon sığdığını bilen bir kişi, sevgilisiyle birlikte 14 Şubat Sevgililer Günü’nde evlerinden limuzin ile alınacak ve Forum Ankara Outlet Kuki House’da sevgilisi ile baş başa romantik bir akşam yemeği yiyecek. Keyifli bir Ankara turu da yapacak olan çift, gecenin ilerleyen saatlerinde limuzinle evlerine bırakılacak.

Bu eğlenceli oyunun tahminleri hem Forum Ankara Outlet Facebook sayfasından hem de AVM’ye bizzat giderek yapılabilecek.

www.facebook.com/forumankaraavm

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.