Forum İstanbul Avm; Çılgın Bilim Etkinlikleri

Avm Haber

Tarih: 29 Ocak – 13 Şubat

Doğa Koleji & Forum İstanbul’dan
“Çılgın Bilim Etkinlikleri”
Çocuklar! Doğa Koleji ve Forum İstanbul’un düzenlediği; farklı, eğitici ve eğlenceli “Mad Science Ateş ve Buz” etkinliği ile deneyler yaparak, hayal gücünüzü ateşleme fırsatını kaçırmayın!

Çılgın Bilim Etkinlikleri

Doğa Koleji ve Forum İstanbul’un düzenleyeceği “Ateş ve Buz” konseptli “Mad Science Çılgın Bilim Etkinlikleri”nde çocuklar, hayal gücünü ateşleyen, merak uyandıran interaktif uygulamalarla farklı, eğitici ve eğlenceli deneylerle bilim adamı olma yolunda ilk adımlarını atarken bilim adamı önlüğü ve gözlüklerini de takacaklar.

En temel bilimsel kavramlarla tanışacakları atölye çalışmalarında çocuklar iç/dış basınç farkının etkilerini gösteren “Arkadaşım Bay Yumurta” deneyinden maddenin 3 haline, ısı farkının kuru buzda etkisinden süblimleşme deneyi ile maddenin gaz halini keşfetmeye, komik minik bir patlama ile gaz sıkışmasından duman dolu baloncuklara kadar birçok eğlenceli deneylerle fen biliminin dünyayı nasıl etkilediğine tanık olacaklar.

Mad Science Çılgın Bilim etkinlikleri 29 Ocak-13 Şubat tarihlerinde her gün 13.00-15.00 saatleri arasında gerçekleşecek. “Ateş ve Buz” konseptli merak uyandıran etkinlikler, diğer saatlerde de bilim konseptli çeşitli atölye çalışmalarıyla devam edecek.

Mad Science Çılgın Bilim Etkinlikleri

Tarih : 29 Ocak-13 Şubat

Yer : Forum İstanbul Büyük Meydan

Saat : 13.00-15.00

(10.00 – 13.00 ve 15.00 – 22.00 saat aralıklarında eğlenceli bilim atölyeleri devam edecektir.)

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.