Forum İstanbul’da büyük gösteri maçı!

ETKİNLİKLER
Portekizli ünlü futbolcu Luis Figo, Forum İstanbul’daki gösteri maçında Hollandalı efsane yıldız Edgar Davids ile karşı karşıya gelecek.
Futbol tarihine adını altın harflerle yazdıran Portekizli futbolcu Luis Figo, “Figo Seni Forum Alışveriş Merkezleri’nde seçsin, hayallerin gerçek olsun” sloganı ile düzenlenen projenin finalini 3 Şubat’ta Forum İstanbul’da yapacak. Figo, Forum İstanbul’daki gösteri maçında Hollandalı efsane yıldız Edgar Davids ile karşı karşıya gelecek.

Bulunduğu her bölgenin ihtiyacına yönelik etkinlikler organize ederek, sosyal ve kültürel yaşamın zenginleşmesine katkıda bulunan Türkiye çapındaki Forum Alışveriş Merkezleri, genç yeteneklerin futbol hayallerini gerçekleştirmelerine fırsat veren projeyi tamamladı.

Dünyanın en büyük futbolcularından biri olarak gösterilen Luis Figo ile birlikte, ilki Marmara Forum’da başlayarak tüm Forum Alışveriş Merkezleri’nde yürütülen etkinlik boyunca, 8-16 yaş grubundaki genç yetenekler, Inter Milan yaz kampına katılma hakkı kazanmak için mücadele etti.

Projeye katılan binlerce genç arasından Luis Figo ve ekibi tarafından seçilen 10 yetenekli çocuk 3 Şubat Cuma günü Forum İstanbul’da bir araya gelecek. Seçilen çocuklar Luis Figo ve Edgar Davids ile birlikte gösteri maçına çıkarak hünerlerini sergileyecek.

Pitbull lakaplı Edgar Davids geliyor!
Dünyaca ünlü Hollandalı yıldız Edgar Davids, projenin sürpriz ismi olarak İstanbul’a geliyor. Markaj yeteneği dolayısıyla futbol dünyasında “Pitbull” lakabı takılan süper yıldız, futbolu 2010 yılında Crystal Palace forması altında bırakmıştı.

Ajax forması altında Şampiyonlar Ligi Kupası, UEFA Kupası ve UEFA Süper Kupası’nı kazanan, AC Milan, Barcelona, Juventus,Inter Milan gibi büyük kulüplerde top koşturmasının yanı sıra özel gözlükleri ve rastalı saçlarıyla tanınan Hollandalı Edgar Davids, Luis Figo ile birlikte 10 yetenekli çocuğun isimlerini açıklayacak.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.