Forum Mersin Winx Club” sergisi

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Avm Haber, Mersin Alışveriş Merkezleri

Forum Mersin ve Winx Club’ın çocuklara bir sürprizi var. 28 Nisan-13 Mayıstarihlerinde Forum Mersin’e gelen tüm çocuklar Çizgilerle Winx Club Sergisi’ni gezebilecek ve eğlenceli atölyelere katılma fırsatını yakalayabilecekler.

2012 yılının çocuklar için en büyük sürprizi Forum Mersin ve Winx Club’tan geliyor. Kız çocuklarının hayranı olduğu Winx Club Perileri; Bloom, Stella, Layla, Miusa, Tecna ve Flora 28 Nisan-13 Mayıs tarihleri arasında “Çizgilerle Winx Club Sergisi” ile Forum Mersin’e geliyor.

“Çizgilerle Winx Club” sergisi Forum Mersin’de!

Forum Mersin’in ağırlayacağı “Çizgilerle Winx Club” sergisinde çocuklar; Winx Club’ın yaratıcısı İtalyan Iginio Straffi’nin imzasını taşıyan eskizlerin yer aldığı sergiyi gezip bir çizgi filmin yapım aşamasını görebilecekler. Aynı zamanda; kendi karakterleriyle özdeşleştirdikleri Winx Perileri’nin çizimlerini çizgi film sezonları boyunca geçirdikleri değişimleri de yakından inceleme imkânına sahip olacaklar. Serginin en dikkat çekici tarafı ise binlerce çizgi film karesi kullanılarak oluşturulan devasa Winx Club Perileri’nin kolaj çalışmaları.

Çocuklar için özel atölyeler!

Forum Mersin’de 28 Nisan-13 Mayıs tarihlerindeki çizgi film sergisiyle birlikte hafta sonları çocuklar için özel atölyeler de bulunuyor. Winx Club atölyelerinde çocuklar kendi yaratıcılıklarını ve çizim kabiliyetlerini eğlenceli bir şekilde geliştirecekler.

Forum Mersin’de hafta sonları tüm gün boyu devam edecek Winx Club sergi ve etkinlikleri ile tam bir karnaval havası yaşanacak.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.