FUNDA ARAR 23 NİSAN’DA CARREFOUR İÇERENKÖY ALIŞVERİŞ MERKEZİNİ SALLAYACAK

Anadolu Yakası Alışveriş Merkezleri, Avm Haber

Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezinde her yıl düzenlenen konserler serisine bu yıl FUNDA ARAR damgasını vuruyor.

23 Nisan 2011 Cumartesi, saat 21:00’da sevenleriyle buluşacak olan sanatçı, bu özel günde davetlilere unutulmaz bir müzik gecesi yaşatacak.

Ülkemizde ilk kez gerçekleştirilen İstanbul Shopping Fest aktivite ve indirimleri , Carrefour İçerenköy AVM’de de tüm heyecanı ile yaşanmakta.

Türkiye’nin en çok ziyaretçi çeken, 140 Seçkin mağaza ve yılda 20 milyona yakın ziyaretçi sayısına sahip Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi festivale özel indirimleri ve aktiviteleri ile renk ve eğlence katmaya devam ediyor.

Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi Otopark alanında gerçekleştirilecek konserin davetiyeleri, 1-23 Nisan tarihleri arasında merkezde gerçekleştirilecek kampanya dahilinde her 50 TL’lik alışverişe hediye olarak verilecektir.

Dinleyenler geceye gökyüzünü aydınlatacak bir Hava- i Fişek gösterisiyle başlarken, ardından albüm parçalarını da seslendirecek olan Funda Arar’ın eşsiz sesiyle müziğe doyacaklar.

23 Nisan Cumartesi gecesi, Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi ve RADYO – D Medya Sponsorluğunda gerçekleştirilecek konser organizasyonuna tüm İstanbullular davetlidir.

Bilgi için:

Tuğçe GÜVEN

0216 326 88 34

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.