Galleria çocukları bekliyor!

Avm Haber, ETKİNLİKLER
Alışveriş ve eğlence merkezi Galleria sömestr tatilinde çocuklar için bir oyun parkına dönüşüyor.
Sirk alanından Racing parkuruna, boks ringinden stadyuma kadar her yaştan çocuğun keyifli zaman geçirebileceği aktivitelerin düzenlediği Galleria’da çocuklar tatilin tadını çıkartıyor.

Karnelerini almanın sevincini yaşayan çocuklar sömestre tatilinde Galleria’da buluşuyor. 20 Ocak’ta start alan etkinlikler tüm yarıyıl tatili boyunca devam ediyor.

Her yaş grubuna uygun oyun ve aktivitenin düşünüldüğü etkinliklerde çocuklar gönüllerince eğlenme imkanı buluyor. Sömestre etkinlikleri çerçevesinde Galleria’nın dev etkinlik alanına kurulan Galleria Sirki’nde minik misafirler yüz boyama, balon ve top havuzlarında enerjilerini atarken, gençler Game Arena’da boks, racing yarışı ve futbol oyunları ile derslerin stresini üzerlerinden atma imkanı yakalıyor.

Gençler ve çocuklar eğlenceye doyacak
Galleria’nın yenilenen etkinlik alanlarında yaratılan stadyum atmosferinde gençler dev perdede PES ve FIFA oyunları ile futbola doyarken, aileleri onları tezahürat yapmanın keyfini yaşıyor.

Pit Stop Garajı konseptinde tasarlanan 3 adet yarış simülatörünün yer aldığı racing alanında yarışçılar gerçek spor araba koltuklarında birbirleriyle yarışabiliyor. Yarışa heyecan katmak isteyen hızlı sürücüler ise, 3 boyutlu gözlüklerle kendilerini Formula 1 pistlerinde hissediyor.

Galleria’nın eğlenceleri bunlarla da bitmiyor. Dijital olarak kurulan ring alanında ise kırmızı ve mavi köşelerde yerini alan boksörler dev ekranların karşısında kozlarını paylaşıyor. The Fight oyunu eşliğinde ringe çıkan yarışmacılar yumruklarını konuşturarak birbirlerine meydan okuyorlar.

Galleria Sirki ve Game Arena ile sömestre tatilinde dev bir oyun parkına dönüşen Galleria’da her şey çocuklar için.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.