Gamze Sağıroğlu Sapphire AVM’de

Avm Haber
Sapphire AVM, Gamze Sağıroğlu’nun Farkındalık seminerlerine ev sahipliği yapıyor.
Türkiye ve Avrupa’nın en yüksek Seyir Terası Sapphire, Profesyonel Yaşam Koçu Gamze Sağıroğlu’nun ‘Farkındalık Dünyasında Değişime Yolculuk’ seminerlerine ev sahipliği yapıyor…

Birbirinden farklı aktivitelerle ziyaretçilerini ağırlamaya devam eden İstanbul Sapphire Seyir Terası, şimdi de Profesyonel Yaşam Koçu Gamze Sağıroğlu tarafından düzenlenen ‘Farkındalık Dünyasında Değişime Yolculuk’ seminerlerine ev sahipliği yapıyor.

Seminer ve atölye çalışmaları ile şehrin stresli yaşantısı içinde unutulan pekçok gerçeğin yeniden su yüzüne çıkmasına rehberlik ediyor. Sağıroğlu, yıl boyunca sürecek seminerlerle sevgiden, yaşam liderliğine, kadın olmaktan, içinizdeki çocukla buluşmaya kadar geniş çerçeve sunuyor.

11 Şubat 2012 tarihinde ‘Sevgiyi Yaşamına Kat’ başlığı altında kendinizi sevebilmenin, karşılık beklemeden sevgi verebilmenin, ilişkileri sağlıklı ve istediğiniz şekilde yönetebilmenin sırlarını paylaşacak olan Sağıroğlu’nun ilk atölye çalışması ise ‘İlişkilerde Zihni Özgürleştirmek’ başlığıyla 25 Şubat’ta yapılacak.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.