Gençlere ve Çocuklara Özel Moda Etkinliği

ETKİNLİKLER
FORUM İSTANBUL FASHIN WEEKEND´DE BATMAN VE SUPERMAN İLE MODASEVERLER KAHRAMAN GİBİ HİSSEDECEK!

18-20 Kasım’da moda ve perakende dünyasında, gençlere ve çocuklara yönelik olarak geliştirilen Forum İstanbul Fashion Weekend rüzgarı esecek. Gençlerin de hayatında olan DC süper kahramanlarından Batman, Superman ve Looney Tunes kahramanlarından Tweety, Bugs Bunny, Tazmanya Canavarı Forum İstanbul Fashion Weekend’de yenilikçi bir yaklaşımla İstanbul moda etkinliklerine farklı bir boyut katmaya hazırlanıyor.
Türkiye’de ilk kez Superman ve Batman ile kurgulanan “Süper Kahraman” konseptli bir partiyle açılışı yapılacak olan Forum İstanbul Fashion Weekend, 2 gün boyunca renkli defilelere, eğlenceli şovlara, özel sergilere ve daha birçok sürprize sahne olacak.
Forum İstanbul Fashion Weekend modanın teknoloji, spor, güzellik ve sanatla kesiştiği bir platform olacak. Defilelerin yanı sıra birçok farklı etkinlik de o hafta sonu Forum İstanbul’da olacak.

BATMAN VE SUPERMAN TEMALI AÇILIŞ PARTİSİ

Yılın en çok konuşulan partilerinden biri olmaya aday FİFW DC Süper Kahraman Açılış Partisi 18 Kasım Cuma saat 21:00’de başlayacak. Türkiye’de ilk kez Batman ve Superman başta olmak üzere DC Comics süper kahramanlar konseptiyle gerçekleşecek FİFW Açılış Partisi’nde konuklar onlarca sürprizle karşılaşacaklar. Özel konuklar süper kahramanların dünyasında hayatlarının en özel deneyimlerini yaşayacak.
KAHRAMAN KOLEKSİYONLARI PODYUMDA
Etkinliğin en önemli parçası olan defileler kısmında 19 Kasım Pazar günü Forum İstanbul’da yer alan çocuk markalarının 2011-2012 sonbahar/kış koleksiyonları sergilenecek. Çizgi kahramanlar koleksiyonları da bu özel günün defilesinde yer alacak.
20 Kasım Cumartesi günü ise Forum İstanbul’daki genç giyim markalanın defileleri düzenlenecek. Aynı gün çeşitli markaların süper kahramanlar için hazırlamış oldukları özel koleksiyonlar sergilenecek.
PODYUMLARIN YETENEK AVCISI JERRY STOLWIJK

Türkiye’de ve yurtdışında birçok yeni yüzü keşfetmiş ve verdiği styling danışmanlığıyla onları ünlü birer model yapmış, Meg Ryan’dan Tarkan’a birbirinden ünlü isimlerle çalışmış olan fotoğrafçı, saç tasarımcısı ve makyaj sanatçısı Jerry Stolwijk de styling tüyoları, saç & makyaj şovları ve canlı fotoğraf stüdyosu ile Forum İstanbul Fashion Weekend’in özel konuklarından biri olacak.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.