Gittigidiyor.com’dan World’e Özel 50 TL WorldPuan Fırsatı

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, AVM, KAMPANYA, Kredi Finans ve Hizmet

Gittigidiyor.com’dan World’e Özel 50 TL WorldPuan Fırsatı

Kampanya kapsamında 1 – 15 Temmuz tarihleri arasında World Card ile 500-999 TL arasındaki işlemlere 25 TL, tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri işlemlere ise 50 TL Worldpuan hediye edilecektir.

Kampanya Detayı:
Puan kampanyası kapsamında 1 – 15 Temmuz 2014 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500-999 TL arasındaki işlemlere 25 TL, tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri işlemlere ise 50 TL Worldpuan hediye edilecektir.
Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır.
Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir.
Kampanya kapsamında en fazla 50 TL Worldpuan kazanılabilecektir.
Kazanılan Worldpuan’lar 23 Temmuz 2014 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 5 Ağustos 2014’tür.
Kullanılmayan Worldpuan’lar 6 Ağustos 2014 itibari ile geri alınacaktır.
Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya Gittigidiyor.com’da yer alan Seyahat, Otomobil, Motosiklet ve Aksesuar, Ziynet ve Külçe Altın ve Emlak kategorileri dışındaki tüm kategorilerdeki ürünlerde geçerlidir.
Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka ve TEB Worldcard’lar dahildir. Gittigidiyor.com ve Yapı Kredi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.