Gratis kampanyalarıyla artık Olivium’da

KAMPANYA
Gratis, Türkiye zincirinin yeni halkalarını açmaya devam ediyor. Kişisel bakım marketi olarak; yepyeni markalar ve şımartan fırsatlarla buluşturan Gratis, İstanbul’un en işlek caddelerinde ve büyük AVM’lerinde 47, İzmit’te 2, Ankara’da 3 ve Adapazarı’nda 1, İzmir’de 2, Eskişehir’de 2 olmak üzere toplam 57 mağaza açan Gratis, hedefleriyle birlikte büyüyerek sınırlarını genişletmeye devam ediyor.
Kozmetikten bebek bakımına, temizlik ve hijyenden atıştırmalığa kadar birbirinden farklı ürünler sunan Gratis, mağazalarının kalbinde bulunan özel bir alanı her ay farklı bir konsepte ayırmasıyla da dikkat çekiyor. Öte yandan Gratis’in neşeli dünyası kadınlara özel kariyer fırsatları da sunuyor. Tam ve yarı zamanlı çalışma olanakları ile kadınlar, sürekli büyüyen bir markanın desteği ile kariyer basamaklarını hızla tırmanıyor.
En yeni ve şaşırtan ürünler, şımartan fırsatlar, her alışverişi eğlenceye dönüştüren renkli mağazalar, Amerika ve Avrupa’dan ithal markalar ile Gratis sizi kişisel bakımın yenilikçi dünyasına çağırıyor.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.