GS Store Gebze Center

MAĞAZA

GS STORE Gebze Center Avm’de alt zemın katta hizmete başlamıştır..

Eylül 2002 tarihinde Galatasaray Sportif A.Ş ile yapılan anlaşma sonucu; %99’u kulübümüze ait olmak üzere Galatasaray topluluğu isim haklarını tescil etmek, Galatasaray markası ile üretim yaparak, bütün dünyada Galatasaray Store adı altında mağazalar zinciri oluşturmak, cornerler ve yetkili satıcılıklar vermek üzere faaliyete geçirilmiştir.

Mecidiyeköy Kulüp Binası altında 1 mağaza ile hayata geçirilen Galatasaray Store zinciri şu anda 11’i kendisine ait olmak üzere toplam 41 mağaza, 2 gezici tır, 2 mobil store, 2 online satış sitesi ile toplam 47 noktada hizmek vermektedir. Ürün gamını ve mağaza sayısını sürekli geliştirerek büyümesine devam eden Galatasaray Mağazacılık ve Perakendecilik A.Ş. Avrupa’da lisanslı spor ürün perakendeciliği konusunda ilk beşe girmeyi hedeflemektedir.

Taraftarımızla Galatasaray markası arasında bir köprü olarak, en yaygın ve en iyi şekilde hizmet vermeyi hedefleyen Galatasaray Mağazacılık ve Perakendecilik A.Ş., kurulduğu ilk günden bu yana belirlediği yolda; sürekli kendini yenileyerek ve Dünya Markası olmanın bilinci içerisinde hızla büyümesine devam edecektir.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.