Güneşlipark Gardenya’da metrekaresi 2 bin 500 TL’ye

EMLAK HABERLERİ

Gül İnşaat ve Mutlu İnşaat tarafından yapılan Güneşlipark Gardenya projesinin lansmanı bugün yapıldı. Projede evlerin metrekare birim fiyatı 2 bin 500 liradan başlıyor

Gül İnşaat ve Mutlu İnşaat’ın,“Güneşlipark Gardenya” Projesi ile Güneşli’ye değer katmaya devam ediyor. “Güneşlipark Gardenya” Projesi kaliteli konut ihtiyacını karşılamanın yanı sıra bölgenin ticari hayatına da canlılık getirecek.

GüneşliPark, Skyport, Perla Vista, Loca, Metroport, Rose Marine, Otoport, Fly Inn, Colorist, Yeşilköy Konakları, Capital Tower, Yasemin Konakları, Ümraniye AVM, gibi birçok prestijli konut ve AVM ile inşaat sektöründe ilklere imza atan Gül İnşaat ve Mutlu İnşaat , Güneşli’nin en güzel lokasyonuna sahip bölgesinde 21 bin metrekare arsa üzerine yedi blok ve 263 konuttan oluşan yeni bir yaşam merkezi inşa ediyor. Toplam 130 milyon TL yatırım değerine sahip olan proje, bünyesinde yedi adet ticari birim barındırıyor.

Yapımına yeni başlanan ve Aralık 2013 tarihinde teslim edilmesi planlanan Güneşlipark Gardenya Projesi’nde, 1+1, 2 + 1, 3 + 1 ve 4 +1 konut seçeneklerinin yanı sıra dubleks daire seçenekleri bulunuyor. Metrekare fiyatları 2 bin 500 TL’den başlayacak olan projede, büyüklükleri 80 metrekareden 380 metrekareye kadar, yedi blokta 263 daire sahiplerini bekliyor.

Güneşli’de ikinci projelerini inşa ettiklerine dikkat çeken Gül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül, “Güneşli, artan nüfusu ve ticari alanlarıyla İstanbul’un en değerli bölgeleri arasında yer alıyor. Gül İnşaat olarak Güneşli’ye değer katacak projeler inşa etmeye devam ediyoruz. Geçen sene lansmanını gerçekleştirdiğimiz ve büyük ilgi gören Güneşlipark Projesi’nin ardından şimdi de Güneşlipark Gardenya ile kaliteli konut ve ticari alanları bölgeye kazandırıyoruz” dedi.

Gül İnşaat ile birlikte birçok prestijli proje gerçekleştirdiklerini ifade eden Mutlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Hamzaoğlu, hayata geçirdikleri projelerle İstanbul’un kentsel dönüşüm vizyonuna hizmet ettiklerini söyledi. Hamzaoğlu, “2012 yılında inşaat sektörünün büyümesinde bir yavaşlama bekleniyor. Konut firmaları ekonomideki küçülmeden dolayı hafif oranda azalan bir şekilde büyümeye devam edecektir. Gül inşaat ile birlikte bu dönemde gerek yaptığımız işlerin kalitesi, gerek müşteri memnuniyetinden dolayı sektörde aranan firmalar arasında yer alıyoruz” dedi.

Gül İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Sönmez Aydın, projenin lokasyon itibariyle Güneşli’de benzersiz bir konuma sahip olduklarına dikkat çekerek, “Güneşlipark Gardenya Projesi, hem oturmak hem de yatırım yapmak isteyenler için ideal bir proje. TEM ve E5 çevreyollarının kesişim noktasında yer alan ve Fuar merkezi ile havaalanına yakın konumuyla Tekstilkent, havaalanı çalışanları, kuyum üreticilerinin ve her kesimden talep görecek olan Güneşlipark Gardenya Projesi, sosyal alanlarıyla iddialı. Yaklaşık 17 bin metrekarelik yeşil alana sahip olan projede spor alanları açık ve kapalı yüzme havuzlu sosyal tesisiyle her türlü sosyal aktivitenin gerçekleştirileceği sosyal alanları bulunuyor.

0212 630 44 51-52-63

http://www.mutluinsaat.com.tr/

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.