Hayatı Kolaylaştıran Akıllı Saatler Media Markt’ta

Anasayfa Manşet, Avm Haber, Giyim & Aksesuar, KAMPANYA

Türkiye’deki 41 mağazasında ve online satış kanalı mediamarkt.com.tr’de satışa sunulan giyilebilir teknoloji ürünü akıllı saatler ve bileklikler, cep telefonlarının pek çok özelliğini ses ve dokunmatik komutlarla kontrol edebilme özgürlüğü sağlıyor.

Son teknolojik ürünleri düşük fiyatlarla sunan Media Markt, kullanıcıların akıllı telefonlarına bluetooth aracılığıyla bağlanabilen yeni teknoloji ürünü akıllı saatleri ve bileklikleri satışa sunuyor.

Minimalist, hafif ve trend bir görünüme sahip olan akıllı saatler ve bileklikler, telefona gelen aramaları cevaplayabilme, yeni arama yapabilme, sesli komut özelliğiyle mesajlarayanıt verebilme, egzersiz yaparken nabız ve aktivite seviyesini ölçebilme ve mp3 dinleyebilme özellikleriyle dikkat çekiyor. Özel hayatın yanı sıra iş yaşamında da büyük bir kolaylık sağlayan saatler ve bileklikler, toplantıda gelen çağrıları görüntüleme, mailleri okuyabilme ya da trafikte seyir halindeyken dikkat dağıtmadan akıllı telefonu kullanmaya da olanak tanıyor.

Özgürlüğü ve rahatlığı bir üst seviyeye taşıyanakıllı saatlere ve bilekliklere Media Markt ve online satış kanalı mediamarkt.com.tr’den ulaşmak mümkün. Şık ve modern görünümüyle kişiselleştirilebilen Samsung Galaxy Gear 2799 TL’den, suya dayanıklı 1,6 inçLCDekrana sahipSony Smartwatch 2499 TL’den,özel anların kaydını tutabilen Sony Smartband akıllı bileklik249 TL’den ve sosyal medya hesaplarından gelen bildirimleri de görüntüleyebilen Appscomm P5 akıllı saat ise 269 TL’den satışa sunuluyor.

Her tarza uygun renk ve modeldeki akıllı saatler ve bilekliklerile teknolojinin tüm olanaklarını kullanabilir; giyilebilir olması özellliğiyle de hayatınızın vazgeçilmezi haline getirebilirsiniz. Tüm Media Markt mağazalarında satışta olan akıllı saatlere ve bilekliklereanlaşmalı kredi kartına 9 taksit veya anlaşmalı bankadan 36 aya varan vadelerle anında kredi ile sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.