Kalite ve Şıklığın Adresi Converse Ada Alışveriş Merkezi’nde!

Avm Haber

Rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan Converse, ADA AVM’de açtığı yeni mağazasıyla Sakarya’daki Converse tutkunlarının daha da kolay ulaşabileceği bir marka haline geliyor. Converse klasiklerinden Chuck Taylor, Star Chevron ,One Star ve Jack Purcell’in yanı sıra ünlü tasarımcı John Varvatos imzalı koleksiyonu da ADA AVM mağazasında bulmak mümkün.

“Kentin alışveriş keşfi” ADA Alışveriş Merkezi, biribirinden kaliteli ve ünlü markaları Sakaryalılar ile buluşturmaya devam ediyor. Bir ayakkabıdan daha fazla spor sevgisi ile birbirine bağlanmış efsanelerin, kahramanların ve buluşların hikayesi olarak tanımlanan Converse markası, ADA Alışveriş Merkezi birinci katında açıldı.
Ayakkabılarının yanı sıra tekstil koleksiyonuyla da fark yaratan Converse’in tekstil koleksiyonunda t-shirt, eşofman, sweatshirt ve şortlar yer alıyor. Mağaza tasarımıyla ön plana çıkan, yeni mağaza, yazın favorisi olacak tasarımları, yaz ruhunu yansıtan canlı renkleri ile rahatlığına düşkün Converse tutkunlarını bekliyor

Sakarya’da 3. yılını geride bırakan Ada Alışveriş Merkezi, lider markalar ile büyümeye ve Sakaryalı ailelere keyifli yaşam alanları sunmaya devam edecek.


İletişim için:

Medihan POLAT
ADA AVM Halkla İlişkiler Müdürü

Tel. 0 264 242 11 00
Fax. 0 264 242 11 09

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.