Kavi Yapı’dan Homeaves’te metrekaresi 2 bin 200 TL’ye

EMLAK HABERLERİ

Güneşli’de Homeaves projesine imza atan Kavi Yapı lansman öncesi satışlara devam ediyor. Projede stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor
30 yıllık Gürbaşlar Grup güvencesiyle Kavi Yapı’nın Güneşli’de başlamış olduğu Home Aves projesinde lansman öncesi satışlar devam ediyor. Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşan Home Aves projesinde Türkiye Finans’in sunduğu cazip ve kişiye özel ödeme seçenekleriyle taksitler 600 TL’den başlıyor. Projede dairelerin metrekare fiyatları 2 bin 200 TL’den başlangıç gösteriyor.

Kısa bir süre sonra basın lansmanı yapılacak olan Home Aves projesi, farklı konsepti, projenin sahip olduğu ince detayları ve lansman öncesi avantajlı fiyatıyla Güneşli bölgesindeki diğer projelerden ayrışıyor. Home Aves’te kat bahçeleri, hobi bahçesi, meyve bahçesi, kuş bahçesi, barbekü terasları, yaz kış kullanılabilen yarı olimpik yüzme havuzu, fitness salonu, Fin hamamı ve saunalar bulunmaktadır. 24 saat güvenlikli kapalı otopark bulunan sitede, ortak mahallere enerji sağlayan jenaratör, su deposu, yük asansörü de bulunuyor.

Atatürk Havalimanı’na 5 km, TEM Otoyoluna 2,5 km, 212 AVM’ye 500 metre mesafede olan Home Aves projesi merkezi konumuyla şehirden kopmadan istediğiniz yere kısa zamanda ulaşma imkanı sağlıyor.

Kısa bir süre sonra basın lansmanı yapılacak olan projede, lansman öncesi satışlar için ayrılmış olan kontenjan ile sınırlı dairelerin metrekare fiyatları Güneşli bölgesine yatırım yapmak isteyenler için avantajlı fırsatlar sağlıyor.

0212 503 28 37
www.kaviyapi.com

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.