Kayseri Park AVM’de Yusuf Güney imza günü

ETKİNLİKLER
Türk pop müziğinin sevilen ismi Yusuf Güney, Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde hayranlarıyla buluşuyor.
Aşk-ı Virane, Heder Oldum Aşkına, Unut Onu Kalbim gibi dillerden düşmeyen şarkıların yorumcusu Yusuf Güney, 4 Şubat Cumartesi günü saat 16.00’da Kayseri Park Alışveriş Merkezi’nde hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirip, imza dağıtacak. Sanatçı, sevilen parçalarından bir kaçını da Kayseri Park ziyaretçileri için seslendirecek.
Aşk-ı Virane, Heder Oldum Aşkına, Unut Onu Kalbim gibi dillerden düşmeyen şarkıları seslendiren sanatçıyla tanışmak için, Kayseri’deki hayranlarının haricinde çevre illerde yaşayan hayranlarının da hafta sonu Kayseri Park’a gelmesi bekleniyor.

750 bin ziyaretçisi var
Kayserililerin yanı sıra Niğde, Nevşehir, Yozgat ve Sivaslılar’ın da alışveriş etmek için geldiği Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ni ayda 750 bin kişi ziyaret ediyor. Kayseri Park’ta Vakko, W Collection, Mango, Boyner, Derimod, Nike, Swatch, Kiğılı, Levi’s ve Benetton gibi Türk ve Dünya markalarından oluşan alternatifsiz 130 mağaza bulunuyor. Kayseri Park, dokuz salonlu ve 1.300 koltuk kapasiteli modern sinemasıyla da beğeni topluyor.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.