KENTPARK AVM 1. YAŞINI KUTLUYOR

Avm Haber

Kentpark Alışveriş Merkezi, 1’inci yaşını zirvede kutluyor. Radyovizyon’da Kentpark’la ilgili sorulan soruları doğru yanıtlayan 60 kişi Ankara semalarında helikopterle dolaşacak.

1’inci yaşını kutlayan Kentpark, yıldönümü dolayısıyla çeşitli yarışma ve kampanyalar düzenliyor. 1 Şubat’tan itibaren Radyovizyon’dan Kentpark’la ilgili sorulan sorularına doğru cevap veren 60 kişi helikopter’le Ankara’yı dolaşacak. Daha önce Ankara’da hiç yapılmamış olan bu kampanya için radyoyu dinleyen yüzlerce uçma meraklısı, Kentpark’ı ezberlemeye başladı bile.

Kampanyalarından bir diğeri de uçak bileti. Anadolujet ile ortak yürütülecek olan kampanyada ziyaretçiler Kentpak’taki mağazalardan toplamda 2 bin TL ve üzerindeki yapacakları alışverişlerinde gidiş-dönüş uçak bileti kazanma imkânı bulacak. 1 Şubat tarihinden itibaren yapılan alışverişlerde geçerli olacak olan kampanya 14 Şubat’a kadar devam edecek.

Hem kendinize hem de sevdiğinize özel bir hediye daha. 4 Şubat’tan itibaren Porcshe Panamera 4 kampanyasına katılan tüm ziyaretçilere Kentpark için özel hazırlanan Aşk şarkıları CD’si hediye edilecek.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.