Kipa, AVM tecrübesini danışmanlığa taşıyor

ANASAYFA, Avm Haber

1999 yılından bu yana alışveriş merkezleri inşa, kiralama ve yönetme konusunda tecrübe sahibi olan Kipa, bilgi ve birikimlerini danışmanlık sektörüne taşıyor.

1999 yılından beri kazandığı AVM tecrübesini danışmanlık alanında da kullanmaya başlayacak olan önde gelen perakende zinciri Kipa, ilk kiralama danışmanlık projesini Çanakkale Biga’da 2013 yılında hizmete gireceği açıklanan Biga AVM ile başlatacak. Bölgenin ilk AVM’si olarak hizmete girecek Biga AVM’de sinema, yemek katı ve çocuklar için eğlence merkezinin yanı sıra zengin ürün çeşitleriyle her zaman keyifli bir alışveriş vaad eden Kipa süpermarketi yer alıyor.

Müşteri profilimizi biliyoruz

Toplam 300.000 metrekare kiralanabilir alanı bulunan Kipa AVM’lerde 1200 kiracı mevcut. Türkiye’nin 19 farklı şehrinde 35 AVM’si bulunan Kipa; bölge halkına getirdiği yenilikler ve kiracı sayısı ile dikkat çekiyor. Değişik bölgelerde yürütülen AVM operasyonlarında en büyük avantajın lokal düşünebilmek olduğunu dile getiren Türkiye AVM Direktörü Didem Aydın “Kiracılarımızın genel merkezleri ile çok güçlü bir iletişimimiz var. Telefonlarımızın 24 saat açık olmasının yanı sıra, yüz yüze temasa önem verdiğimiz için, çok fazla seyahat gerçekleştirerek, cadde mağazalarındaki esnaflarla da birebir konuşuyoruz. Kiracılarımızı ve bölgedeki mağazalardaki yöneticileri dinlemenin çok önemli olduğunu ve buradan alacağımız bilgiler ile planlarımızın şekilleneceğin farkındayız,” dedi.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.