Kozzy AVM ile Emre Aydın Konseri

Avm Haber

“KOZZY İLE YILDIZLAR ANADOLU YAKASI’NDA” KONSERLERİNİN SIRADAKİ KONUĞU EMRE AYDIN 5 ŞUBAT’TA MATİNE 216’DA SAHNE ALIYOR

2008 yılı “MTV Avrupa’nın En İyi Sanatçısı” seçilen Türk rock müziğinin başarılı ismi Emre Aydın 5 Şubat 2011’de ICSC (International Council of the Shopping Centers) “Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezleri” yarışması finalisti olan Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi Ana Sponsorluğunda Matine 216’da Anadolu Yakası’nda ki sevenleriyle buluşuyor. Powertürk medya sponsorluğunda Fenerbahçe Burnu Faruk Ilgaz Tesisleri içinde bulunan Matine 216’da gerçekleşecek olan konserin kapı açılışı saat 22:00 olarak belirlendi.

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde yer alan ve 2010 sezonuyla güçlü bir açılış yapan Matine 216, yabancı ve yerli isimlerle oluşturduğu güçlü etkinlik programıyla sadece Anadolu yakasının değil İstanbul eğlence ve konser hayatının şimdiden en tercih edilen mekânlarından biri. Anadolu yakasının ilk ve tek, İstanbul’un ise en büyük performans merkezi Matine 216, yıldızlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

2002 yılında, Türkiye çapında düzenlenen Sing Your Song beste yarışmasında 6. Cadde isimli grubu ile birinci olan, 2006 yılında ‘Hareket Vakti’ cover’ı dışında tüm söz ve müziklerin kendisine ait olduğu “Afili Yalnızlık” adlı ilk solo albümünde işlediği yalnızlık temasını çarpıcı sözlerle ifade eden, bu albümle yakaladığı haklı başarısını “Yılın En İyi Rock Müzik Sanatçısı”, “Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı”, ‘’Yılın En İyi Parçası’’, ‘’Yılın En İyi Albümü’’, ‘’Yılın En İyi Video Klibi’’gibi 50’ye yakın ödülle ve dinleyicileriyle buluştuğu 400’e yakın konserle perçinleyen Emre Aydın, 2008 yılında MTV Avrupa Müzik Ödülleri (EMA)’nde önce “Türkiye’nin En İyi Sanatçısı” ardından Liverpool’da yapılan finalde 21 ülkenin birincisini geride bırakarak “Avrupa’nın En İyi Sanatçısı” ödüllerine layık görüldü ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi.
Geçtiğimiz yıl nisan ayında yayınladığı ikinci solo albümü “Kağıt Evler”in ardından ise Türk rock müziğinin en başarılı isimlerinden biri olduğunu kanıtlayan, ‘Bu Yağmurlar’ adlı çıkış şarkısı ile 2 gün gibi kısa bir süre içerisinde Türkiye’nin en büyük yasal satış platformlarından www.ttnetmuzik.com.tr’da en çok indirilen ve dinlenilen şarkı olarak bir rekora imza atan ve şu sıralarda yeni klip parçası ‘Hoşça Kal’ ile listelerde zirvede yer alan Emre Aydın, Facebook’ta 1.7 milyon fan sayısına ulaşan ve aşan ilk Türk sanatçı.


Biletler Biletix.com.tr ‘de

Detaylı bilgi ve rezervasyon için:
EVENT34
Tel: 0212 288 3323
Gsm: 0532 292 1593

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.