Kule Site AVM

Konya Alışveriş Merkezleri

ALIŞVERİŞTEN YAŞAMA, KULESİTE…

Konya’daki en prestijli alışveriş ve eğlence merkezi olan Kulesite, Nalçacı caddesi mevkiinde 11 Haziran 2004 tarihinde açılmıştır.

Benzerleri içerisinde en seçkin ve en çekici mimari yapıya sahip olan Kulesite, 42 katlı ofis kulesi ve çarşı bloğu olmak üzere iki ana bölümden oluşmaktadır. Kurulduğu caddeye kendi adını veren Kulesite’nin, üç ayrı noktadan yaya girişi ve iki noktadan da otopark girişi olmak üzere toplam 5 girişi bulunmaktadır.

Alışveriş ve Eğlenceyi bir arada sunan, düzenlenen sosyal ve kültürel etkinlikleriyle kent hayatına renk ve canlılık katan Kulesite, ünlü markalardan oluşan 115 mağazası, food court’u, sinema salonları, süpermarketi ile ziyaretçilerini nezih bir ortamda ağırlamaktadır.

ALIŞVERİŞİN KEYFİ KULESİTE’DE ÇIKAR…

112.000 metrekare alanda kurulu Kulesite Alışveriş ve Eğlence Merkezinde, ulusal ve uluslararası alanda marka olmuş çeşitli sektörlerden toplam 115 seçkin marka bulunuyor. Sektörlerinin en ünlü ve en çok tercih edilen markaların mağazalarını Kulesite’de ziyaret edebilirsiniz. Kulesite, sımsıcak, rengârenk yeni sezon vitrinleri, birbirinden farklı proje ve sürprizleri, ziyaretçilerine özel kampanya ve etkinlikleriyle zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir mekândır. Bugün, günlük ortalama 26. 000 ziyaretçi sayısıyla alışverişin ve eğlencenin vazgeçilmez adresi haline gelmiştir.


KULESİTE YAŞAMIN VİTRİNİDİR…

Kulesite, bütünde gerçekleştirilmiş olan başarılı yapısal çözümü ve mükemmel estetiğiyle yarına kalmasını arzu edilen bir yapıdır, yalnızca bir alışveriş merkezi değil!

Kulesite yaşamın vitrinidir. Çünkü her mimari yapı, sahip olduğu fiziksel duruşun dışında bir karaktere sahiptir. O binanın yaşam alanında düne, bugüne, yarına ait bir katma değer bulunur. Konya’nın değişen vitrini görevini üstlenen Kulesite aynı zamanda, Konya ve çevresinde yaşam kültürü trafiğine de akıcılık kazandıran bir merkezidir.


KULESİTE; DAMAK TADINIZA DA HİTAP EDİYOR…

Dünya ve Türk mutfaklarından değişik lezzetlerin bir arada sunulduğu fast food katı, doyumsuz tatlar alabileceğiniz nezih bir mekândır. Ailelerin çocuklarıyla kaliteli zaman geçirebileceği, gençlerin grupça ziyaret edip keyifli sohbetler yapabileceği fast food katında dünya ve Türk mutfaklarından toplam 15 adet mağaza bulunmaktadır. Her zevke ve damak tadına göre lezzetlerin bulunduğu katta, hem dinlenebilir hem de rahat rahat yemeğinizi yiyebilirsiniz.

HAYATINIZIN EN ÖZEL ANLARINI KULESİTE İLE DAHA DA ANLAMLI HALE GETİRİN.

Kulesite, artık bir alışveriş merkezi olmanın çok ötesinde, bir yaşam merkezi olarak hizmet vermektedir. Yaklaşık her ay birbirinden farklı imza ve söyleşileri, yaratıcı tasarım ve etkili çözümleri ile ziyaretçilerine farklı etkinlikleri bir arada yaşama fırsatı sunmaktadır.

Sevgililer gününde sevgilinize, anneler gününde annenize, babalar gününde babanıza alabileceğiniz en güzel hediye Kulesite’dedir. Sadece ihtiyaçtan değil, aynı zamanda keyif almak için alışveriş yapabileceğiniz tek yer Kulesite’dir. Çünkü burada alışveriş keyfe dönüşür.

KULESİTE’DE HER AN KEYİF DOLU…

Sizin için konforlu, keyifli, rahat ve eğlenceli ortamlar sunan Kulesite, en ince ayrıntısına kadar düşünülen başarılı organizasyonlarıyla her gününüzü ayrı bir eğlenceye dönüştüren, alışverişin keyfini doyasıya çıkarabileceğiniz bir mekândır. Düzenlenen sosyal ve kültürel etkinlikleriyle nezih bir ortamda keyifli vakit geçirebileceğiniz tek yer olan Kulesite, mağazaların vitrinlerine ev sahipliği yapmaz, onun konukları müşterileridir.

SİNEMANIN EN KEYİFLİSİ KULESİTE’DE…

1500 koltuk kapasiteli 9 sinema salonu ile sinemaseverlerin vazgeçilmez adresi Kulesite Avşar Sinemaları’dır. Vizyona giren filmler izleyicisiyle ilk önce Kulesite’de buluşur. Çünkü en son sinema teknolojisinin uygulandığı Kulesite Avşar Sinemaları’nda film izlemek bir ayrıcalıktır. Teknolojinin son adımlarında biri olan Sinematrix’le film izlerken koltuklarınız hareketleniyor, ayaklarınız yerden kesilirken görüntüyü koklayabiliyor, yağmuru hissediyor, kendinizi filmin içinde buluyorsunuz.

KULESİTE’ YE SEVGİMİZİ PAYLAŞMAYA BEKLİYORUZ…

Kulesite, gerek mimarisi, gerek konsepti, gerekse önüne koyduğu hedefler bakımından kısa sürede hak ettiği yeri bulmuştur.

Kulesite, hem anneler hem de bebekler düşünülerek tasarlanan bebek bakım odaları, özürlü ziyaretçiler için özel olarak dizayn edilen WC, yürüyen rampa ve asansörlerle rahat ve huzurlu bir alışveriş imkânı sunulmaktadır. Eğlence, kültür ve sanat, alışveriş gibi birçok unsuru bir arada barındıran Kulesite; farklı, yaratıcı ve sosyal yaşamınızı renklendiren bir mekân.

Kulesite İletişim Bilgileri
Telefon: 0 (332) 234 32 72
Faks : 0 (332) 234 32 78
E-Posta : info@kulesite.com
Adres : Feritpaşa Mah. Kule Caddesi No:8 Selçuklu / KONYA

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.