LC Waikiki’de sezon indirimi!

İndirim
LC Waikiki sonbahar kış koleksiyonunda kırmızı etiketli ürünlerde yüzde 50’ye varan indirim!
Zafer Plaza AVM mağazalarından LC Waikiki sonbahar/kış koleksiyonunda kırmızı etiketli ürünlerde yüzde 50’ye varan indirim…

Hazır giyimde Türkiye’nin lider markası LC Waikiki’de sonbahar/kış indirimi başladı. LC Waikiki’de tüm gruplarda, kırmızı etiketli ürünlerde yüzde 50’ye varan indirim alışverişi daha da keyifli hale getiriyor.

LC Waikiki’de indirim coşkusu başladı. LC Waikiki mağazalarında kırmızı etiketli ürünler, yüzde 50’ye varan indirimle gardırobunuzdaki eksikleri tamamlamak ve şimdiden gelecek seneye hazırlık yapmak isteyenleri bekliyor. Sezon trendlerini yakalayacağınız LC Waikiki ürünlerinde yüzde 50’ye varan indirim 29 Şubat’a kadar devam edecek.

İhtiyacınız olan her şey LC Waikiki’de
LC Waikiki sonbahar koleksiyonunda tüm aile bireyleri için aradığınız her şey mevcut. Mini elbiselerden uzun etek ve elbiselere, pantolonlardan bol paça jean’lere, deri ceketlerden trençkotlara, botlardan ayakkabılara, şapkadan çantaya kadar birçok seçenek LC Waikiki’nin sonbahar koleksiyonunda yüzde 50’ye varan indirim fırsatıyla sunuluyor.

Gardırobundaki eksikleri tamamlamak isteyenler mutlaka Zafer Plaza AVM LC Waikiki mağazasına uğramalı…

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.