Leyla Konuk Starcity AVM’de

Anasayfa Manşet, Avm Haber

Leyla Konuk Starcity AVM’de Cosmik Enerji Terapisti Sipirütel Ressam Leyla Konuk En yeni resimleriyle 18 Şubat -26 Şubat 2012 arası Starcity AVM de. Leyla Konuk hergün saat 11.00 -15.00 arası basın ve katılımcılarla sergisinde buluşacak.

Leyla Konuk İstanbul’da doğdu.Erzincan kökenli olan Ailesi Almanya’ya göç eden birinci kuşaktandır. Konuk, Almanya’nın Köln-Leverkusen kentinde ilk okula başladığı ilk günlerde Almanca bilmemektedir, öğretmeni eline renkli kalemler verir ve söylemek istediklerini çizerek anlatmasını söyler. Böylece resimlerle iletişim kurar. İlk okullar arasında düzenlenen resim yarışmasına katılır. Denizin üstüne çizdiği cami resmi ile birincilik ödülü alır.

Leyla Konuk, Köln Kunst Akademi’de öğrenim görür. Ardından İstanbul’a yerleşir.

Sanatçı, Türkiye’de ve Avrupa’da bir çok kişisel sergi açmıştır. Paris’te “Elele Maison” Galerisinde düzenlediği sergide eserleri koleksiyoncular tarafından ilgi görür.
Resimleri İstanbul’da farklı Müzayedelerde ….

Leyla Konuk resme yoğunlaştıkça farkındalığı artar. Çocuk yaşlarda büyük annesinden el alarak inisiye olan Konuk spiritüel alanda bir çok eğitim alarak, Cosmic enerji terapisti Magıster olmuş 13. olarak “Altın Piramit” ödülüne layık görülmüştür.

Son yıllarda özellikle rüyaları ve vizyonları resmeden sanatçının renkleri evrensel yaşam enerjisi, resimleriyse şifa aracılığı yapar. Ressam, cosmic enerji terapisti ve bir çocuk annesi Leyla Konuk, halen çalışmalarını Bodrum ve İstanbul’daki atölyesinde sürdürmektedir.

Ressam Kimliği

Leyla Konuk, ressam kimliği ile de bir çok başarıya imza attı. Türkiye’de ve Avrupa’da bir çok sergi açtı. Uluslararası sergilerde eserleri ödüle layık görüldü. Özellikle rüyaları ve vizyonları resmetmektedir. Sanatçı için resim; kendisini ifade etme biçimi, renkleriyse ; evrensel yaşam enerjisidir.

www.leylakonuk.net

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.