Marmara Forum Açıldı

Avrupa Yakası Alışveriş Merkezleri

Alışveriş merkezi ve ofis binalarından oluşan yapı 370.000 m2 kullanılabilir alana sahip. Marmara forum İçerisinde Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük hipermarketlerinden birini barındıran yapı ayrıca mağazalar, sinema salonları, yiyecek alanları bowling merkezleri çocuk oyun alanları vb. birçok ünite de ziyaretçilerine hizmet vermeye başladı. Yaklaşık 97.750 m2 si kapalı ve 26.200m2 si açık olmak üzere 4.650 araç kapasiteli otoparka sahip.
Marmara foruma nasıl gidilir, marmara forum nerede

Bir ucundan diğerine gezmenin yaklaşık 2,5 saat sürdüğü belirtilen AVM’deki kiralanabilir alanların yüzde 5′i yurt dışından Türkiye’ye yeni gelecek markalar için ayrıldı. Yaklaşık 350 mağazanın markasının bulunacağı AVM’de 16 salona sahip Cinebonus sinemaları, 11 bin 555 metrekare teknoloji mağazaları, 21 bin 350 metrekare dekorasyon mağazaları, 65 farklı kafe ve restoran, 5 bin metrekare teras, çocuk sokağı, Garden Office bölümleri ve su kanalları ve yeşil alanlar bulunuyor.
Marmara Foruma nasıl gidilir

Metroyla Zeytinburnu İstasyonu’nda inip Çobançeşme Koşuyolu Caddesi’ni takip ederek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağı ile arasında 50 metre bulunan Bakırköy metro istasyonu durağından İsmail Araz Bulvarı’nı takip ederek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz. Arabayla E5 Havalimanı’ndan Mecidiyeköy istikametini takip ederken, Bakırköy-Bahçelievler köprüsünden sonra yan yola sapıp Osmaniye – Veliefendi – Sahilyolu sapağından girerek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz. E5 Mecidiyeköy yönünden Havalimanı istikametini takip ederken Merter’den yan yola sapıp, Veliefendi – Osmaniye-Zeytinburnu – Sahilyolu sapağından girerek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz. Metrobüsle Zeytinburnu İstasyonu’nda inip Çobançeşme Koşuyolu Caddesi’ni takip ederek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz.

Marmara Forum: Osmaniye Mahallesi Çobançeşme Koşuyolu Bulvarı No:3 Bakirköy, Istanbul

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.