Maxi City Avm

Anadolu Yakası Alışveriş Merkezleri, İstanbul Alışveriş Merkezleri

Maxi City Size Uygun Alışveriş Merkezi

Maxi City
Maxi City

1997’de Silivri’nin, 1998’de Tekirdağ’ın ilk Alışveriş Merkezleri olma özelliğini taşıyan Maxi Alışveriş Merkezleri, 2003 yılında İstanbul merkezli Çengelköy Maxi City’nin açılması ile İstanbul ayağında da güçlenerek hizmet sektörü alanında giderek büyüyen bir ivme kaydetmiştir.

 

“Size Uygun Alışveriş Merkezi” sloganıyla Alışverişle yaşamı buluşturan Maxi Alışveriş Merkezleri, birbirinden seçkin mağazaları, rahat ve keyifli ortam sunan cafe ve restaurantları, binlerce ürünü bir arada bulunduran hipermarketleri, çocuk oyun alanları, eğlenceli aktiviteleri ve konforlu bir yolculuk sağlayan ücretsiz müşteri servisleriyle kaliteden ödün vermeden, yenilikçi bakış açısıyla sektöründe hızla ilerlemeye devam edecektir.

Maxi Alışveriş Merkezleri “City” ve “Center” olmak üzere iki farklı konseptte hizmet sunmaktadır.

Maxi City

Büyüklüğü 20 bin m2’nin üzerinde olan, her yaşa ve her zevke hitap eden çok sayıda marka ve mağazaya ev sahipliği yapan, ayrıca çeşitli yaşam ve eğlence alanları ile ziyaretçilerinin pek çok ihtiyacını aynı anda karşılayabilen “City” konseptindeki Silivri ve Çengelköy Maxi City ise hem içinde bulunduğu lokasyonların hem de sektörünün en önemli alışveriş merkezlerindendir.

1997 yılında İstanbul’un en gözde yazlık mekânlarından birisi olan Silivri’de, Silivri ve Trakya’nın ilk Alışveriş Merkezi olarak hizmete giren Silivri Maxi City, bulunduğu bölgenin tek yaşam merkezi olma özelliğine sahiptir. 59.239 m2’lik çarşı alanı üzerine kurulmuş ve 42.000 m2 kiralanabilir alanı bulunan Silivri Maxi City, 2008 yılı sonu itibariyle faaliyete geçirdiği büyüme projesiyle toplam çarşı alanını 66.297 m2’ye, kiralanabilir alanını ise 50.650 m2’ye yükseltmiştir. Şuanda 70’e yakın olan mağaza sayısını büyüme projesiyle yaklaşık 200’e çıkarmış ve bölgesindeki tek çekim merkezi olma ilkini de kanıtlamıştır. Büyüme projesi kapsamında değişecek yeni yüzüyle, müşteri portföyüne yenileri eklemeyi hedef alan Silivri Maxi City, çağa ayak uydurabilen yenilikçi vizyonuyla ziyaretçilerine daima kaliteli hizmet vermek için çalışacaktır.

2003 yılında İstanbul merkezli bir AVM olarak açılan Çengelköy Maxi City, 21.610,34 m2’lik çarşı alanı üzerine kurulmuştur. 14.904,80 m2’lik kiralanabilir alanı bulunan Çengelköy Maxi City, 70’e yakın mağazası, seçkin cafe ve restaurantları, 4.204 m2’lik hipermarketi, çocuk oyun alanı, aktiviteleri ve Anadolu yakasında açılan ilk buz pistine sahip olması özelliği ile ziyaretçilerine kaliteli ve yenilikçi hizmet vermektedir

Maxi Center

Center konseptinde tasarlanmış ve 1998 yılında Tekirdağ’ın ilk AVM’si olarak açılan Tekirdağ Maxi Center, açıldığı günden beri birçok seçkin markayı bünyesine katarak bölge halkının alışverişe bakış açısının değişmesinde önemli bir rol oynamıştır. 10.706,57 m2’lik çarşı alanı üzerine kurulmuş olan Tekirdağ Maxi Center, mağazaları, 4.975 m2’lik hipermarketi, sektöründe öncü yapı marketi, restaurant ve cafesi ile ziyaretçilerine alışverişin yanında rahat ve huzurlu zaman geçirebilecekleri bir yaşam alanı sunmaktadır.

Ayrıca, 165 araç kapasiteli ücretsiz açık otoparkı bulunan Tekirdağ Maxi Center, bu hizmetiyle de ziyaretçilerine park sorunu yaşamadan rahat bir alışveriş ortamı sağlamıştır.

Telefon : 0 216 486 08 08
Fct : 0 532 755 58 78
Fax : 0 216 486 07 07

Adres : Üsküdar İlçesi Nato yolu üzeri Ata 2 Sitesi önü Çengelköy – İstanbul

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.