Mecidiyeköy’e Galatasaray AVM

Anasayfa Manşet, Avm Haber

Başkan Aysal, GS Store Mağazası’nın bulunduğu arazi üzerinde yılda 10 milyon dolar kazandıracak proje için kolları sıvadı. Bu bölgeye öncelikle bir alışveriş merkezi ya da otel yapılması düşünülüyor.

Mali Kongre’de yetki istenecek

CİM-BOM kulübe yılda 10 milyon dolar ek gelir kazandıracak dev bir proje için düğmeye bastı. Göreve geldiğinden beri, kulübü maddi olarak rahatlatmak ve kalıcı gelir elde edecek projeler üretme gayreti içinde olan Başkan Ünal Aysal ve yöneticiler, Mecidiyeköy’de, eski Ali Sami Yen Stadı’nın yanındaki GS Store mağazasının bulunduğu arazinin kullanımı için, Mali Kongre’de artırılmış yetki isteyecek.

Üçüncü alternatif ortak proje

BU arazinin en verimli şekilde değerlendirilebilmesi için 3 ayrı proje üzerinde çalışan Sarı-Kırmızılı yöneticiler otel ve alışveriş merkezi yapma fikri üzerinde duruyor. Ancak bu iki projeyi kulüp olarak yapmanın zorluğunu da hesaplayan Galatasaraylı idareciler, Ali Sami Yen Stadı’nın arazisini alan şirket ile ortak bir proje üretmenin yollarını arıyor. Bu amaçla söz konusu şirket ile görüşmeler devam ediyor…

Hemen harekete geçilecek

YAPILAN çalışmalar sonunda Galatasaray Kulübü’ne en fazla geliri getirecek proje için harekete geçilecek ve yılda en az 10 milyon doların kulübün gelir hanesine yazılması için çaba gösterilecek. Mali Kongre’de yetki alınmasının ardından yönetim, süratle projeyi hayata geçirip, sonuç almaya çalışacak.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.