Nihat Hatipoğlu Deposite Outlet Alışveriş Merkezinde

ETKİNLİKLER

Deposite Outlet Merkezi Doç. Dr. Nihat HATİPOĞLU’nu konuk ediyor…”Günlük Dua Kitabı”nın imza günü ve merak edilen soruları cevaplamak için Nihat HATİPOĞLU 14 Ağustos Pazar günü saat 21:00’de “Deposite Sokağı”nda sevenleriyle buluşacak…

Bir yaşam sahası olma özelliğini elinde bulunduran Deposite Outlet Merkezi, Deposite sokağında ağırladığı birçok ünlü sanatçıdan sonra şimdide ramazan ayına özel olarak ünlü Doç. Dr. Nihat Hatipoğlu’nu ağırlayacak. Sevenleriyle sohbet havasında geçecek olan söyleşi ve imza gününde Nihat Hatipoğlu, hem dini açıdan merak edilen soruları cevaplayacak hem de “Günlük Dua Kitabı”nın imza gününü gerçekleştirecek. Herkese açık ve ücretsiz olarak düzenlenen söyleşi ve imza günü, alandaki restoranlardan da rahatlıkla izlenebilecek.

İstanbul’da birbirinden güzel yaşam alanlarına imza atan Sinpaş Grubu’nun 34 yıllık tecrübesi ile Avrupa yakasının gelişim bölgesi olan İkitelli/Başakşehir’in buluşma noktası YAŞAM MEYDANI niteliğindeki DEPOSİTE OUTLET, hepsi birbirinden ünlü seçkin Dünya ve Türk markaları arasında bulunduğu, kazançlı alışveriş şehri Deposite Outlet Merkezi 81 Mağazası, oyun alanları, Go.kart, Kayak pistinin yanı sıra Lunaparkıyla da İstanbul’luların alışveriş ve eğlence alışkanlıklarına yön vermeye devam ediyor.

NİHAT HATİPOĞLU KİMDİR?
Nihat Hatipoğlu 1955 Diyarbakır doğumlu. Diyarbakır, Siirt ve Malatya’da ilkokulu tamamladı. 1975’de Uşak İmam-Hatip Lisesi’ni ve Uşak Lisesi’ni bitirdi. 1981 yılında Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’ni tamamladı. Aynı Fakültede Hadis Ana Bilim dalında “Kur’an-ı Kerim’in Anlaşılmasında Hadislerin Rolü” adlı çalışmasıyla doktor, 2000 yılında da Doçent oldu.

1985-1987 yılları arasında Mısır’da Arapça üzerine eğitim gördü. İmam-Hatip, Kur’an Kursları Müdürlüğü görevlerini yaptı. Şu anda Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Kırk civarında yayınlanmış kaset, CD, VCD’si bulunmaktadır. Yurtiçinde ve yurtdışında seri konferansları devam etmektedir. Yazı makaleleri, panel, Diyanet Dergisi, İslami Araştırmalar ve benzeri dergilerde yayınlandı.

Detaylı bilgi için;
Halkla İlişkiler Uzmanı
Emel CANPOLAT
0212 671 67 30 / 125
emel.canpolat@deposite.com.tr

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.