Ora AVM

Avm Haber, Avrupa Yakası Alışveriş Merkezleri

Ora AVM, Ora Outlet, Ora Temalı Park, Ora Sinema, Ora Konser, Ora Otel, Ora Fuar, Ora Sergi hepsi bir arada, Ora’ da

Ora İstanbul Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme A.Ş. 2007 Yılında Duruhan ve Ağaçkakan Yatırım tarafından Ora projesini geliştirmek ve yönetmek üzere kurulmuştur. Firma buna ek olarak ofis, konut ve iş merkezleri gibi farklı alanlarda gayrimenkul projeleri de geliştirmeye devam etmektedir. Proje hissedarlarının 20 yılı aşkın bir süredir gayrimenkul geliştirme alanında sektör tecrübesi vardır.

275 milyon Euro’luk Kentsel Eğlence Merkezi 2010’da açılacak

Intercontinental 2 Ayri Otel işletecek İstanbul Bayrampaşa’da Türkiye’nin en büyük boy Kentsel Eğlence Merkezi insa edilecek. Ora İstanbul Gayrimenkul’ün yatırımcısı oldugu ve Paris’teki Disneyland’ı insa eden Valerio Mazzoli Studio’nun danışmanlığını yaptigi Ora İstanbul, 2010’da işletmeye açılacak. Projenin içindeki temalı Parkin İşletmesi ise 50 Ülkede 450 projede yer alan Uluslararası Theme Park Services (ITPS) tarafından Voleybolda.

Projenin Tanıtımı için düzenlenen havzası toplantısında konuşan Ora İstanbul Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Emine Kıray, YILLIK 12 milyon ziyaretçi beklediklerini ifade etti. Kıray, projenin bugünkü maliyetini 275 milyon Euro oldugunu ve 2 yıl sonra 450 milyon Euro’luk değere ulaşmasını beklediklerini kaydederek, Söyle devam etti: Gösteri MERKEZİ DE olacak “Projede 25 bin metrekarelik kiralanabilir alanlı bir outlet, iki OTEL, 10 salonluk sinema kompleksi, toplam 18 bin metrekarelik bir çocuk Eğlence Parkı ve 6 bin kişiyi oturarak ya da 8 bin kişiyi Ayakta ağırlayabilecek bir de Gösteri Merkezi var. Ayrica 500 KİŞİLİK bir Açıkhava Tiyatrosu da bulunuyor. Ayrica gelecekte yandaki parselleri saten alıp Konut ve ofis Yapma niyetimiz de var.

Ora İstanbul CEO’su Ahmet Uluğ ise, projeyi Ankara, Mersin, Malatya veya Elazığ’a da Taşıma Planı isimli yaptıklarını söyledi. Projede yer alan Otelleri Intercontinental Hotels Group işletecek. Bunlardan biri 4 yıldızlı 281 odalı Crown Plaza, diğeri ise 3 yıldızlı 146 odalı Türkiye’deki ilk Holiday Inn Express.

Ora Projesi, Ora İstanbul Gayrimenkul Yatırım ve Geliştirme A.Ş. tarafından dünya çapında kendi alanında uzman danışman gruplarla birlikte 7 yıl üren özenli çalışmaları sonucunda hayat bulmuştur.
Düşünün.. Bir işadamı haftasonu çok önemli bir kongreye katılırken, aynı mekanda küçük oğlu dinazorların yaşadığı esrarengiz bir dünyaya adım atıyor, yine aynı mekanda eşi, o aklına takılan ayakkabıları çok uygun bir fiyata buluyor, annesi otelde dinlenirken, kızı en sevdiği grubun konserine gitme şansı buluyor.

Sonra hepberaber, güzel bir yemek yiyorlar. Ardından aslanların ateş çemberinden atlayışlarını izliyorlar.. Sonra isteyen masaj yaptırsın rahatlasın, isteyen spor yapsın, ter atsın, isteyen büyük bir konfor içinde rüyalara dalsın.

Ora’yı her yerden farklı kılan tüm bu fonksiyonların bir arada, kocaman bambaşka bir dünyada buluşturması…

ORA AVM (Arena) İletişim Bilgileri:
Adres: Altıntepsi Mahallesi, Kemer Sok. No:3 Bayrampaşa İstanbul / Türkiye
Tel: 0212 640 25 20 Fax: 0212 640 03 59

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.