Özlem Yıldız Kozzy’de alışverişte

Avm Haber
Yok Böyle Dans yarışmasından tanıdığımız Özlem Yıldız Serter, Kozzy AVM’de alışveriş yaparken görüntülendi.
Yok Böyle Dans” yarışmasındaki performansıyla dikkatleri üzerine çeken Özlem Yıldız Serter, Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi’nde alışveriş yaparken görüntülendi.

Oğlu Demir ile geldiği Kozzy’de vaktinin çoğunu oyuncak mağazalarında ve oyun alanlarında geçiren Serter objektiflere keyifle gülümsedi.

Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi Hakkında
AMPD (Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği) tarafından 2010’un En İyi AVM’si seçilen, sanata ve sanatçıya verdiği önem ile tanınan Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. iştiraki olan Kozzy AVM, gerçekleştirdiği organizasyonlar ve etkinlikler ile Anadolu Yakası’nın gözbebeği oldu. Mahalle sıcaklığında yaşanan duygu ve davranışların yeniden canlandığı şık ve modern mimari anlayışıyla Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, 58 mağaza, yüzlerce marka, kapalı otoparkı, 400 kişilik Gönül Ülkü – Gazanfer Özcan Sahnesi, 9 salonlu Avşar Sinemaları, sergi alanları, açıkhava konseptli restoran ve kafeleri ile temiz ve güvenli bir ortamda huzurlu alışveriş imkânı sağlamaktadır. Tüm bunların yanında, ziyaretçilerine alışveriş ve kültür sanat etkinliklerini bir arada yaşamanın ayrıcalığını sunmaktadır.

Kozzy AVM İletişim Bilgileri
Adres: Bayar Cad. Buket Sok. No: 20/1 Kozyatağı Baytur Konutları Yanı
Tel: 0216 658 00 00
www.kozzyavm.com

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.