Palladium AVM’den kitap toplama kampanyası

ETKİNLİKLER

Palladium AVM, Siverek İlköğretim Okulu için kitap toplama kampanyası başlatıyor.

İstanbul’un alışveriş ve sonsuz yaşam küresi Palladium, Şanlıurfa’nın Siverek İlçesi’nde bulunan Siverek İlköğretim Okulu için kitap toplama kampanyası başlatıyor.
Bu sene ikincisi düzenlenen ve Kadıköy Koleji işbirliğiyle hayata geçirilen kampanya kapsamında, kitaplar 6 Şubat’tan itibaren Palladium’da kurulan dev kütüphanede toplanmaya başlanacak.

avm mfi partners tarafından yönetilen, zengin marka karması, konumu ve kampanyalarıyla, konuklarına alışverişin ötesinde farklı bir yaşam deneyimi sunan Palladium, kitabın ve bilginin aydınlık nesiller yetiştirmedeki öneminin bilinciyle yola çıkarak başlattığı sosyal sorumluluk kampanyasına bir yenisini daha ekliyor.
Palladium bu kapsamda, Kadıköy Koleji işbirliğiyle, Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bulunan Siverek İlköğretim Okulu öğrencilerinin kitap ihtiyaçlarını karşılayacak.
Bu sene ikinci kez hayata geçirilen kampanyaya katkıda bulunmak isteyen ziyaretçiler, AVM içinde kurulacak dev kütüphaneye 23 Nisan 2012 tarihine kadar kitap bağışlayabilecekler.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.