Profilo AVM’de Sinema Keyfi

Avrupa Yakası Alışveriş Merkezleri

PAM Profilo’da Sinema Keyfi

Çağın teknolojisi ile donatılmış modern 7 salonu ile film seyretmeyi doyumsuz bir keyif haline  getiren AFM Profilo Sinemaları 1465 koltuk kapasitesi ile 1998 yılından bu yana İstanbullu sinemaseverlere hizmet veriyor.


AFM Profilo, ferah ve konforlu fuayesi, geniş ürün yelpazeli büfesi, elektronik havalandırması, ses izolasyonu, yangın söndürme sistemleri, yangın çıkış kapı ve koridorları gibi tavizsiz uygulanan Kuzey Amerika mimari standartları, stadyum tarzı oturma düzenine sahip salonları,dev perdeleri ve üniversite mezunları ve öğrencilerinden oluşan kadrosu ile sinemaseverlere “dört dörtlük” bir sinema deneyimi sunuyor.

 

Dünyanın en seçkin dijital 3 boyut teknolojisinin de yer aldığı AFM Profilo Sinemalarında, 3 boyutlu filmleri de mükemmel görüntü ve ses teknolojisi ile izlemek mümkün.


AFM Profilo’da Engeller Kalkıyor…

Engelli konukların özel olarak düşünüldüğü tesisin tüm salonlarında engelli konuklara uygun rampalı giriş mevcut. Her salonda tekerlekli sandalyeli konuklar için 2 adet yer ayrılmış olup, sinemada engellilere özel WC bulunuyor.


Her Yaşa Özel Fiyat

AFM Profilo sinemaları her yaşa özel bilet fiyatları ile sinemaseverlerin yüzünü güldürüyor. 3-6 yaş arasındaki minik konuklar için “AFM Minik”, salı günleri öğrenciler için uygulanan ekstra indirim ile engelli konuklar için özel indirimli biletler, 60 yaş üzeri konuklar için “İkinci Bahar” ve çarşamba “Halk Günü” secenekleriyle AFM Profilo Sinemaları konuklarına pek çok alternatif sunuyor.Dünya standartlarında sinema salonlarında dünyanın en iyi filmlerini seyretmek için AFM Profilo’da yeriniz hazır. İyi seyirler.

 

1 Yorum “Profilo AVM’de Sinema Keyfi

  • profilodan ürün almayan neden derseniz aldıgım buzdolabının garantisi varken arızası giderilmedi ve üste üstelik garantisi bitince masraf cıkarıldı. en kötü ürünü al ama profilonun no-frost unu alma

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.