Ramazan Sofralarının En Güzeli İstanbul Cevahir Avm’ de Seçiliyor!

ETKİNLİKLER

İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi ve Maya Halkla İlişkilerin birlikte düzenleyecekleri Ramazan etkinliği, birbirinden güzel Ramazan sofralarının bir araya geleceği son derece ilginç bir aktivite olacaktır.

Ramazan ayının en önemli parçası olan ve aileyi, dostları bir araya getiren o neşeli ve zengin Ramazan sofralarının en şık, en gösterişli, en özenli kurulmuş olanını bir yarışma ile seçmek ilgi çekici olmaz mı?

01-21 Ağustos arasında gerçekleşecek yarışma için yapmanız gereken tek şey, aileniz, dostlarınız için hazırlayacağınız o özel Ramazan sofranızın fotoğrafını çekmeniz ve bize göndermeniz olacaktır. Fotoğraflarda; sofra düzeni, şıklığı, yaratıcılığı ve uyumu dikkate alınacak, en güzel üç sofra belirlenerek ödüllendirilecektir. Yarışmanın diğer bir aşaması da tavuklu bir Ramazan yemeğinin tarifini de fotoğrafa ek olarak göndermenizdir. Tavuklu yemek tarifi de ayrıca değerlendirilerek özel olarak ödüllendirilecektir. Jumbo ürünleri ile sofranızı şık bir şekilde oluşturabilir, Şeker piliç ile lezzetli yemek tarifleri hazırlayabilirsiniz.

gJumbo, Şeker piliç ve IRobot sponsorluğunda düzenlenecek yarışmaya katılmak için 0212 226 48 63 numaralı telefondan bilgi alabilir, yesim@mayahalklailiskiler.com’a sofralarınızın fotoğrafını gönderebilir veya 15-21 Ağustos tarihleri arsında Cevahir AVM1.katta kurulacak ayrışma alanını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.