Rezzan Kiraz Agora Alışveriş Merkezinde

Avm Haber, ETKİNLİKLER
Her Cuma konusunda uzman konukları ağırlayan Agora AVM, Şubat ayında da sohbetlere devam ediyor.
3 şubat Cuma günü, ünlü astrolog Rezzan Kiraz 2012 sevgililerin Burç uyumları ile ilgili ziyaretçilerle keyifli bir sohbet gerçekleştirecek.

Aşk doktoru olarak tanıdığımız Mehmet Coşkundeniz 10 Şubat Cuma günü Agora’da olacak. Coşkundeniz hem dinleyicilerin sorularını yanıtlayacak hem de aşk üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirecek.

17 Şubat Cuma, doktor Elif Petek Dereli günlük hayatımızda karşılaşacağımız kazalarda yapabileceğimiz ilk yardım işlemleri ile ilgili önemli ve pratik bilgilerden bahsedecek.

24 Şubat Cuma günü ise ünlü diyetisyen Mehlika Öktem sağlıklı beslenme ile ilgili tiyoları Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçileri ile paylaşacak.

Nefes eğitimi yapıldı
Transformal Nefes Eğitmeni Semra Bakioğlu 27 ocak Cuma günü Agora ziyaretçileri ile buluştu. Semra Bakioğlu nefes alışanlıklarımızın karakterimizi ve yaşamımızı nasıl etkilediği hakkında bilgiler verdi. Doğru nefes alarak ruhsal ve bedensel olarak nasıl daha pozitif ve sağlıklı olabileceğimizi anlattı. Bunun yanı sıra hayatımızı olumsuz etkileyen davranışlardan da doğru nefes alarak uzaklaşabileceğimizden bahseden Semra Hanım, izleyicilerin arasından gönüllü olanların üzerinde nefes alımlarından yola çıkarak çeşitli analizler yaptı.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.