SEVİMLİ DİNOZOR JURASSIC LAND´da

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, AVM, Avm Haber, ETKİNLİKLER

JURASSIC LAND, TİYATRO ALKIŞ İŞBİRLİĞİYLE “SEVİMLİ DİNOZOR” ÇOCUK OYUNUNU MİNİKLERLE BULUŞTURUYOR!
Jurassic Land’da sahnelenecek “Sevimli Dinozor” oyunu çocukları eğlendirirken eğitecek ve izleyenlere unutulmaz anlar yaşatacak!

Forum İstanbul AVM’de, 10 bin metrekare alan üzerine kurulu Jurassic Land, 5 ve 6 Mayıs tarihlerinde Tiyatro Alkış işbirliğiyle çocuklara özel bir tiyatro oyunu sahneleyecek.
Kültür ve Turizm Bakanlığı onaylı, eğlendirirken bir yandan da eğiten bir “edutainment” projesi olan Jurassic Land’ın yeni hizmete giren 355 koltuk kapasiteli sahnesinde sergilenecek ve 2 perdeden oluşan “Sevimli Dinozor” oyunu, İstanbul’un Avrupa yakasında ilk kez seyirciyle buluşacak.

Heyecan, eğlence hepsi bu oyunda, hepsi Jurassic Land’da!
Oyun, hikayenin kahramanı Cem’in Sevimli Dinozor’u bulması ve arkadaş olması ile başlıyor; dinozor üzerinde deneyler yapan kötü kalpli profesör ve yardımcısından kaçmak için yaşanan maceralar ile devam ediyor. Tiyatro Alkış bünyesinde Oktay Şenol’un yazıp yönettiği “Sevimli Dinozor”un oyuncuları arasında Okay Şenol, Bülent Aksu, Burcu Saraçoğlu, Başak İleri, Tan Güneş ve Taylan Erler bulunuyor. 5 Mayıs Cumartesi ve 6 Mayıs Pazar günü saat 15:30’da başlayacak oyunun biletleri Jurassic Land gişelerinden veya Biletix’ten alınabilir!

Jurassic Land, bütün dünyada çocuklar kadar milyonlarca yetişkinin de hayallerini süsleyen dinozor temalı park konseptini İstanbul’da yaşatıyor. Jurassic Land, Türkiye’de benzeri olmayan, Avrupa’nın sayılı büyüklükteki 4 boyutlu 6 efektli sineması, 70 dinozor replikası, fosil ve iskeletinin yer aldığı dinozor müzesi, laboratuvarı, dinozorların başrolde olduğu tiyatrosu ve iç mağara şeklindeki kazı alanıyla Avrupa’nın en büyük tema parklarından biri!

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.