Star City Alışveriş Merkezi

Avrupa Yakası Alışveriş Merkezleri

Boyner ve Yıldız Holding ortaklığıyla hayata geçirilen Star City AVM projesi outlet konseptiyle tasarlandı. AVM 15 Nisan’da açıldı.

Yeni bir dünyayı keşfetmeye hazır mısınız?

StarCity 15 Nisan 2010’da kapılarını açtı! Alışveriş merkezlerine dair düşünceleriniz StarCity ile yeniden şekillenecek!

Dünyaca ünlü markaların ürünlerine uygun fiyatla sahip olma ayrıcalığını sunan StarCity Outlet Center Yenibosna’da sizi bekliyor. Boyner Grubu ve Yıldız Holding işbirliği ile hayata geçirilen dev proje, Atatürk Havalimanı’na 3 km uzaklıkta…

Sizlere keyifli, rahat ve hesaplı alışveriş için gerekli her türlü konforu sunan StarCity Outlet Center, alışverişten beklentilerinizi yükseltmeye ve hayatınıza renk katmaya devam ediyor…

StarCity sadece bir alışveriş merkezi değil, hayallerinizin gerçekle buluşacağı bir yer! Burada yıl boyunca dünya markaları, çok uygun fiyatlar ve sürekli yenilenen fırsatlar var. Burada her gün bir sürpriz, her alışveriş bir keyif…

StarCity’de keşfedilecek çok şey var!

Fiziksel Özellikleri:

* İnşaat Firması: Özka İnşaat
* Mimari Proje: Öncüoğlu Mimarlık
* Toplam inşaat alanı: 134.000m²
* Toplam kiralanabilir alan: 46.000m²
* 3 ayrı kapıdan 3 ayrı giriş imkanı
* 50.739 m²’lik açık-kapalı otopark alanı
* 1321 araçlık kapalı otopark, 434 araçlık açık otopark alanı

Star City Alışveriş Merkezi’ne nasıl gidilir?

E-5 (Topkapı, Merter, Şirinevler yönü): Topkapı, Merter ve Şirinevler yönünden giderken `Havalimanı ve İkitelli’ tabelasından sapın. Birinci sapağı geçip Yenibosna tabelasından (ikinci sapaktan) girin. StarCity Outlet Center, 50 metre sonra solda.

E-5 (Beylikdüzü, Büyükçekmece, Sefaköy yönü): Beylikdüzü, Sefaköy yönünden gelirken İkitelli tabelasından girin. Kuyumcukent’i geçip Yenibosna tabelasından (ilk sapaktan) sağa sapın. 50 metre sonra solda Starcity Outlet Center’ı göreceksiniz.

TEM (Beylikdüzü, Avcılar gişeler yönü, Maslak, Gaziosmanpaşa ve Tekstilkent yönü): Beylikdüzü, Avcılar gişeler yönü, Maslak Gaziosmanpaşa ve Tekstilkent yönünden giderken Atatürk Havalimanı tabelasından takip edin. Yaklaşık iki kilometre sonra Yenibosna tabelasından (3. Sapaktan) girin. Yenibosna tabelasının sağından Altur’u solunda KOM’u göreceksiniz. Tabeladan saptıktan sonra köprünün üstünden karşı yöne devam edin, 150 metre sonra Star City Outlet Center karşınıza çıkacak.

TEM (Hadımköy, Ambarlı ve Çatalca yönü): Hadımköy, Ambarlı ve Çatalca yönünden gelirken Atatürk Havalimanı tabelasını takip edin. Yaklaşık iki kilometre sonra Yenibosna tabelasından girin. Yenibosna tabelasının sağında Altur’u, solunda KOM’u göreceksiniz. Tabeladan saptıktan sonra köprünün üstünden karşı yöne devam edin, 150 metre sonra Star City Outlet Center karşısına çıkacak.

StarCity’de hayatınızı kolaylaştıracak birçok hizmet sunuluyor. Daha detaylı bilgi almak için AVM hizmet saatleri boyunca Danışma’ya başvurabilirsiniz.

Danışma
Alt zemin kat, A kapısı girişinde Danışma noktamız, sizlere her türlü istek ve ihtiyacınız için 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Hasta ve Engelli Hizmetleri
Hasta ve engelli ziyaretçilerimizin alışveriş merkezimiz içerisinde rahat edebilmesi amacıyla Danışma’dan temin edebilecekleri tekerlekli sandalyeler, engelliler için özel tasarlanmış tuvaletler ve katlar arası ulaşımda rahatlık sağlayan asansörlerimiz mevcuttur.

Büyük ve Küçük Çocuklara Yönelik Hizmetler
Bebek bakım odalarımız zemin kat, 1. ve 2. kat olmak üzere 3 ayrı katta yer almakta ve bebekli ailelere hayat kolaylaştırıcı hizmetler sunmaktadır.

Küçük çocuklu ve bebekli ailelere Danışma’dan temin edebilecekleri bebek arabaları mevcuttur.

Müşteri Servisleri
Başakşehir Onurkent, Başakşehir Sular Vadisi, Atakent Soyak, Halkalı Güneşpark, Yenibosna İhlas Evleri, Yenibosna güzergahlarındaki servislerimiz müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Otopark
62.350 m2 açık ve kapalı otopark alanına sahip alışveriş merkezimizde, otopark hizmeti ziyaretçilerimiz için ücretsiz olarak verilmektedir.

Sağlık odası
1. kattaki sağlık odasında, acil durumlarda ilk müdahale amacıyla ziyaretçilerimize hizmet verilmektedir.

Banka&ATM
StarCity Outlet Center ziyaretçilerinin, bankacılık işlemlerini karşılayabilmeleri için Akbank Şubesi ve ATM makinası alışveriş merkezi içerisinde mevcuttur.

Mescit
Ziyaretçilerimizin ibadetlerini gerçekleştirebilecekleri mescitler -2.katta yer almaktadır.

Terzi
Ziyaretçilerimizin faydalanabileceği dikim ve ütü hizmetleri -2. katta hizmetinizdedir.

Eczane
StarCity Eczanesi alt zemin katta ziyaretçilerimize hizmet vermektedir.

Star City AVM İletişim Bilgileri :

Adres: Köyaltı Mevkii Merkez Mahallesi Değirmenbahçe Caddesi (Altınyıldız Fabrikası Karşısı) Kavak Sokak No:2 Yenibosna/İSTANBUL
Telefon: (0212) 603 40 40
Faks: (0212) 603 40 45
WEb Adresi: www.starcity.com.tr

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.