Sümerpark AVM’de sömestre şenliği

ETKİNLİKLER
Sümerpark Alışveriş Merkezi sömestr boyunca keyifli aktiviteleri ile ziyaretçilerini eğlendiriyor.
Açıldığı günden itibaren sunmuş oldugu hizmet ve aktiviteler ile alışverişin yanında Denizliye yeni yaşam alanı oluşturan Sümerpark Alışveriş Merkezi sömestr boyunca da keyifli aktiviteleri ile ziyaretçilerini biraraya getiriyor.

Ekim ayından itibaren devam eden Sümerpark Çocuk Kulübü sömestr’e özel süpriz aktivitelerini minik ziyaretçileri için hazırlıyor. Hafta sonları devam eden drama kursları çocukların gelişimine büyük katkı sağlarken sosyal bir ortamda keyifli vakit geçirmelerini de amaçlıyor.

Model uçakla hayalleriniz kanatlansın
Sümerpark Alışveriş Merkezi ve THK işbirliği ile gerçekleştirilen Model Uçak Kursu ile havacılığın genç yaştan sevdirilmesi, gelecek nesillere aktarılarak model uçak konusunda çocukların bilinçlendirilmesi amaçlanıyor.

Yapacak oldukları uçaklar ile hayallerini uçuracak olan çocuklar hem öğrenecek hem de eğlenecekler. Sömestr boyunca devam edecek olan kurslara katılımlar AVM Danışma Noktasından yapılıyor.

Çizgi film kahramanları Sümerpark’ta
Sömestr’de çocuklar Sümerpark’tan ayrılmak istemeyecekler. Hayallerındeki çizgi film kahramanlarının dev maskotları yarıyıl tatili boyunca Sümerpark Alışveriş Merkezi’nde olacak.

Caıllou, Tweety, Ben 10, Garfıeld, Daffy Duck ve Bugs Bunny 25 Ocak Çarşamba gününden itibaren sömestr boyunca minik ziyaretçilerin AVM’de keyifle vakit geçirmelerini sağlıyor.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.