Tekpa Passage Alışveriş Merkezi

Antalya Alışveriş Merkezleri

Dünyanın bir çok ülkesinde adını turizm kenti olarak duyuran Antalya; birçok sektörde yeniliklerin yaşandığı bir kent olma özelliğindedir. Gerek yerli gerekse yabancı yatırımcıların göz bebeği olan Antalya’da öz sermayesi ile hızla büyüyen Tekpa ailesi 2007 yılının Mart ayında Tekpa Passage’ı hizmete sunmuştur.

Antalya’da Corner Store diye tabir edilen Duvarsız Mağazacılık sistemini ilk getiren alışveriş merkezi Tekpa Passage’dır. Gelen müşteriler klasik dükkan sisteminden çok daha farklı önlerinde duvar olmadan alışveriş yapmanın keyfini yaşamaktadırlar. Tekpa Passage bulunduğu mevkii itibariyle hem yerli hem de yabancı müşterilere hizmet vermektedir. Özellikle yabancı müşteriler kendi ülkelerinde bildikleri bu sistemi çok daha kolay benimserken Türk müşteriler de her şeyi büyük bir açıklıkla görerek, geniş ve ferah bir alanda alışveriş yapmanın keyfini yaşamaktadırlar.

Açık Mağazacılık (Corner Store) tarzının farkını Antalya’lılara yaşatan, alışverişte kalitenin ve güvenin adresi Tekpa Passage AVM kendine özgü mimarisi ile 10.000 m2’lik kapalı alan üzerinde Antalya’nın en hızlı gelişen ve stratejik öneme sahip mevkilerinden biri olan Arap suyunda popüler ilçe merkezi Kemer’e gidiş dönüş istikameti üzerinde Atatürk Bulvarı’nda kurulmuştur.

Bünyesinde yerel lokasyonda pazar payı en büyük marketlerden birisi olan Tekpa Market’in yer aldığı Tekpa Passage AVM’nin kurulu bulunduğu alan sosyo-ekonomik, kültürel, demografik ve turizm açısından değerlendirildiğinde, özellikle yaz aylarında nüfusu iki kat artan bölgenin, gelir seviyesinin yüksek olması, eğitimli ve genç nüfusu içerisinde barındıran ailelerin yaşadığı bir yerleşim yeri olması ve Antalya’nın tek üniversitesi olan Akdeniz Üniversite’sine çok yakın bir konumda olması ile dikkat çekmektedir.

Denize yaklaşık 200 mt mesafede yer alan ve Konyaaltı Sahiline yakınlığı ile özellikle yaz aylarında alışveriş ile tatil keyfini birlikte yaşamak isteyenlerin vazgeçilmez mekanı Tekpa Passage AVM toplu ulaşımdaki kolaylığı ile de büyük bir avantaja sahiptir.

Başarılı bir mimariye sahip olan merkezin; toplam kapalı alanı 10.000 m2’dir.. Tekpa Passage’da yer alan Tekpa Market ise 4500 m2 lik alanda hizmet vermektedir.. 1 Atrium, 6 yürüyen merdiven, 2 panoramik asansör, engelliler için yürüyen bantlar, 8 adet tuvalet’in bulunduğu Tekpa Passage; ayrıca iklimlendirme cihazları, yangın ihbar ve söndürme sistemleri, kesintisiz müzik yayını, modern güvenlik sistemleri, temiz, konforlu mekanları ile ziyaretçilere rahat bir alışveriş imkanı sunmaktadır. Tekpa Passage’da fast food alanları, cafe-bistro, çocuk eğlence merkezi ve 300 araç kapasiteli açık ve kapalı otopark bulunmaktadır. Tekpa Passage, her noktasında gün ışığının yaşandığı ultra modern çatı tasarımıyla da çevresine bir renk ve enerji kazandırmaktadır.

Tekpa Passage AVM Alışveriş Merkezi İletişim Bilgisi

Adres : Atatürk Bulvarı, Gürsu Mah. Boğaçay Köprüsü Yanı, Arapsuyu, Konyaaltı – Antalya
Tel.: 0 242 229 51 01 – 0 242 229 51 06
Faks : 0 242 228 46 01
Tekpa Passage AVM Alışveriş Merkezi İnternet Sitesi :
www.tekpapassage.com

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.