Trump Towers Avm

Avrupa Yakası Alışveriş Merkezleri

The Ultimate Luxury
“Muhteşem tarihi dokusuyla İstanbul, her zaman gelişim, enerji ve ilerlemenin sembolü olmuştur. İstanbul, büyüyen bir kültür ve ticaret merkezi olarak, cesurca geliştirilmiş yeni standartlar yaratmamıza ilham verdi. Trump Towers İstanbul’un planlanması sırasında en çok önem verilen konu, şehrin güzelliği, kültürü ve dünyaca blinen enerjisini tamamlayacak, İstanbul’un sembolleri arasına katılacak bir eser yaratmaktı. Şimdi, büyük bir keyif ve gururla, sizlere İstanbul’un yeni sembolünü sunuyorum: Trump Towers istanbul.”

Donald J. Trump

KONSEPT
Istanburun kalbi Şişinde 39 ve 37 katlı 2 adet kuleden ve 40.000 metrekarelik alışveriş merkezinden oluşan Trump Towers İstanbul, 15 yıldır Türkiye’de önemli projelere imza atmış bulunan Bngitte Weber Mimarlık ofisi tarafından projelendirilmiştir. 144 metre yüksekliğindeki 39 katlı Rezidans kulesi, 102 metrekare ile 680 metrekare arasında değişen 204 adet bağımsız konuttan oluşurken. 37 katlı ofis kulesi ise farklı ebatlarda bölünebilir ofis katlanndan oluşmaktadır.

Rezidans ev sahiplerinin kullanımı için rezidans kulesinin 4. katında tasarlanmış olan ‘Lounge’ ise 300 metrekarelik alan içerisinde kütüphanesi, ban, şömineli oturma bölümü, business center’ı. çocuk oyun alanları ve toplantı salonlan ile hizmet verecektir.

Avrupa’nın ilk Trump Projesi olma özelliğini taşıyan Trump Towers İstanbul, İstanbulluları beyaz eldiven konseptiyle karşılıyor.

RESIDENCE TOWER
Krallara yaraşır bir hayatın kapısını aralayın..
Trump Towers istanbul projesindeki iki kuleden biri rezidans olarak kullanıma açılacak. 39 katlı bu kulede 102 ile 680 metrekare arası değişen daireler yer almakta. Tavandan yere kadar cam kaplı olan bu çok özel dairelerde muhteşem bir İstanbul ve boğaz manzarasının keyfini sürerken, tek tarafı ışık geçiren özel cam sayesinde Özel yaşamınızı rahatlıkla sürdüreceksiniz. Trump Residence Tower’da daire sahibi olmanın diğer tüm ayrıcalıklı avantajlarından yararlanacaksınız.

BEYAZ ELDİVEN KONSIYERJ HİZMETİ
Hiçbir şey imkansız değildir
İmkansız, büyük düşünemeyenlerin kullandığı bir kelime… Trump Tower Istanburda yaşayanlann, her tür isteğini, anında yerine getirmek için kurulmuş olan Beyaz Eldiven Konsiyerj Hizmeti çalışanları için “imkansız”, sadece bir meydan okumadır. Aylar Önce tüm biletleri tükenmiş bir gösteriye en önden davetiye bulmak, bir müzenin sıradan ziyaretçilere kapalı bölümlerini açtırmak, 10 günlük rezervasyon listesi dolu olan bir gece kulübü ya da restorana bir saat sonrası için yer ayırtmak… İmkansız mı? Bazıları için olabilir ama Trump Towers İstanbul’da bunlar ve benzen ihtiyaçların çözümü, zaferle sonuçlanacak birer mücadeledir. Beyaz Eldiven Konsiyerj Hizmeti özel bağlantıları sayesinde. 7 gün. 24 saat Trump Towers sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için çalışır ve Türkiye’de eşi benzeri görülmemiş bir kararlılıkla, tüm beklentilerin ötesine geçer. Trump Towers İstanbul’da daire sahibi olanlar, bu hizmetten, Trump binaları arasında kurulu olan uluslararası ağ sayesinde, dünyanın her yerinde yararlanabilirler Beklentinizi en yüksekte tutun. Çünkü Trump Towers İstanbul’da en kaliteli hizmeti bulacaksınız.

KAV
Olimpos’tan Trump Towers’a bir lezzet geleneği
Tarih Öncesinde insanlann Tanrılara yakıştırdıkları, Olympostaki büyük ziyafetlerde asla eksik olmayan şarap, Trump Towers İstanbul’da da yaşamın Önemli bir parçası olacak. Kendi şarap kavının yakınında olmak, her özel gecede, gecenin konseptJne uygun şarabı kendi kavından seçmek, dünyanın en eski geleneklerinden biri olan şarap kültürüne gönül vermiş herkesin hayali. Trump Residence Tower, Türkiye’de ilk kez bu hayali de gerçekleştiriyor. Trump Towers İstanbul’da her bir konutun, kendine Özel, toplam 16.800 şişe kapasiteli şarap kavı var. Konutlara ayrılmış otopark katında yer alan ve sadece daire sahiplerinin, kendilerine verilecek özel bir kartla gireceği kav odasının dışında bir de şarap tadım bölümü bulunuyor. Trump Residence Tower’da oturanlar, istedikleri her gece. Olympos’ta yaşandığı hayal edilenler gibi ziyafetler verecek, kendi kavlarından şarap seçmenin keyfini sürecekler.

İÇ MİMARİ
A Tipi
Sophisticated
Işıltılı ve zarif malzemeler bu stilin sofistike görünümünü oluşturmakta, özgün destene sahip cilalı mermerin, klasik dumanlı meşe parke, zarif beyaz parlak lake sabit mobilya ve pudra rengi duvar bitimi ile bileşimi, bu stilde klasik ve olağanüstü bir zevki yansıtmakta.

B Tipi
Less is more
Taviz vermeksizin uygulanan yalın tasarım, detay ve malzeme seçimindeki güncel yaklaşım ile bu stilin özünü oluşturmakta. Saf beyaz ve siyah mermer, doğal beyazlatılmış meşe parke ve buna uyumlu kaplamaların kullanımıyla, mobilya ve aksesuar seçimlerinde sonsuz alternatiflere olanak sağlanmakta. Özgün zevke sahip, kozmopolit kişiler için avangart bir yaklaşım.

G Tipi
Back to nature
Toprak tonlarının en doğal haliyle kullanılarak yoğun şehir hayatına doğayı dahil etme yaklaşımını yansıtmakta. Amerikan ceviz parke ve dekoratif kaplamalarının mat krem rengi mermerin yumuşacık görünümü ile bileşiminden doğan bu sıcak ortam, uyumlu duvar bitimi ile bütünleşerek dingin bir hava yaratmakta.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Rezidans dairelerinin bazı teknik özellikleri:
• Boğaz, Tarihi Yanmada ve İstanbul’un kalbi Belgrad Ormanları manzarası
• Farklı yaşam ihtjyaçlanna ve zevklere hitap edebilecek iç mimari tasarım seçenekleri
• Her oda için bağımsız kontrol edilebilen ve aynı zamanda merkezi 4 borulu fancoil sistemine bağlı merkezi iki imlendirme
• Her mekanda açılabilir camlara ilaveten 24 saat temiz hava ve egzost sistemi
• 24 saat sıcak su
• Yangın ve duman güvenlik otomasyon sistemleri
• Tüm daireler ve ortak mekanlar için kesintisiz yedek enerji jeneratörleri
• Hızlı internet, uydu televizyon sistemleri ve her daireye 4 harici, 1 dahili telefon hattı verebilen teknolojik altyapı

EXECUTIVE OFFICE TOWER
Yaşamlarımızın çoğunu iş yerinde geçiriyoruz. Evimizdeki televizyonun karşısındaki o rahat koltuktan daha uzun sûre, ofisimizdeki masanın arkasındaki koltuğa oturuyoruz. En önemi kararlanmcı burada veriyoruz, en önemli toplantılarımızı burada yapıyoruz… Trump Towers İstanbul ofisleri, vaktinin çoğunu iş yerinde geçiren ve burada ekonominin geleceğini belirleyecek kararlara imza atan profesyonellerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlandı. VIP ulaşım servisinden catering hizmetli toplantı salonlanna fonksiyonel bir çalışma ortamı sağlamaya yönelik her tür hizmet ve özel alan Trump Executive Office Towerda mevcut. Ayrıntılan bir daha hiçbir zaman düşünmeyeceksiniz. Trump Towers İstanbul sayesinde, Türkiye’nin en prestijli ofisinde, işinizin keyfîne varacaksınız.

RESEPSİYON VE KONSİYERJ
Türkiye’nin en prestijli iş yeri
Yaşamlarımızın çoğunu iş yerinde geçiriyoruz. Evimizdeki televizyonun karşısındaki o rahat koltuktan daha uzun süre, ofisimizdeki masanın arkasındaki koltuğa oturuyoruz. En önemi kararlarımızı burada veriyoruz, en önemli toplantılarımızı burada yapıyoruz… Trump Towers İstanbul ofisleri, vaktinin çoğunu iş yerinde geçiren ve burada ekonominin geleceğini belirleyecek kararlara imza atan profesyonellerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlandı. VIP ulaşım servisinden catering hizmetli toplantı salonlarına fonksiyonel bir çalışma ortamı sağlamaya yönelik her tür hizmet ve özel alan Trump Executİve Office Tower’da mevcut. Ayrıntıları bir daha hiçbir zaman düşünmeyeceksiniz. Trump Towers İstanbul sayesinde, Türkiye’nin en prestijli ofisinde, işinizin keyfine varacaksınız.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Ofislerin bazı teknik özellikleri:
• Toplam 36.600 metrekare
• 187 m2 ile 761 m2 arasında değişen toplam 77 ofis
• 2 dubleks, 12 balkonlu ofis
• 600 m2’lik kiralanabilir ortak toplantı odaları ile
toplantı öncesi ve sonrası için dinlenme alanları (Ofis Lounge)
• Fonksiyonlara göre bölünebilir alt yapı
• Her ofis için bağımsız kontrol edilebilen ve aynı zamanda
merkezi 4 borulu faneoil sistemine bağlı merkezi iklimlendirme
• 1. derecede üst düzey güvenlik sağlanması için tasarlanmış yatay ve dikey sirkülasyon
• Geniş otopark alanı
• Tüm ofisler ve ortak mekanlar için kesintisiz yedek jeneratörler

TRUMP TOWERS SHOPPING CENTER
Gurme zevklerin alışverişle buluştuğu tek adres
Trump Towers İstanbul’da 62.350 m21ik alana yayılacak olan 5 katlı alışveriş merkezi kompleksinde 185 mağaza bulunacak. Son moda lasanmlan ve en yeni trendleri İstanbul’a taşıyacak olan alışveriş merkezînde, en güzel ve en kaliteliyi arayanlar buluşacak. Trump Towers İstanbul Alışveriş Merkezi’nde dünyaca ünlü giyim, aksesuar ve elektronik markalarının yanı sıra farklı lezzetleriyle uluslararası üne kavuşmuş restoranlar ve İstanbul gece hayatına renk katacak barlar da yer alacak. İster alışveriş için olsun, ister tadı damağınızda kalacak bir ziyafet ya da unutulmaz bir gece için, dünyanın ve Türkiye’nin en seçkin İsimleri Trump Towers İstanbul Alışveriş Merkezi’nde buluşacak.

TRUMP WELL BEING CENTER
Sağlıklı, canlı, mutlu.
Trump Towers Well Being Center, kaliteli yaşam için her detayın düşünüldüğü ofis ve rezidans binalarını tamamlayan en önemli yapı. Her tür sporun yapılabilmesine olanak tanıyacak şekilde tasarlanan merkezde sporun yanı sıra, profesyonel sağlık danışmanlan eşliğinde özel tedavi, terapi ve rahatlama programlan da uygulanacak. İş stresinden kurtulmak, rahatlamak, zinde ve mutlu bir yaşam sürmek isteyen herkes Trump Towers Well Being Center’da vücut yapısına ve beklentilerine en uygun yöntemle spor yapma ayrıcalığına kavuşacak.

MİMARİ ÖZELLİKLER
39 ve 37 katlı iki kuleden oluşan ve mimar Brigitte Weber’in tasarladığı bu özel yaşam alanı, alışılmışın dışındaki alışveriş merkezi ve sosyal alanları ile öne çıkan rezidanslar ve executive ofislerden oluşacak.

Dünyaca bir öneme kavuşacak alışveriş merkezi; özenle seçilmiş markaların, spor tesislerinin ve sosyal alanların bir araya gelmesi İle ortaya çıkacak.

70 m2 den başlayıp 470 ml’ye kadar farklı seçenekler sunan daireler sakinlerine seçkin bir yaşam sunacak. 2.800 araçlık 6 katlı otopark sadece E değil, Mecidiyeköyün de trafik ve park sorununa büyük kolaylık sağlayacak.

2800 aıaclık,6 katlı otopark İse bu projenin özenin tam bir örneği. 260 bin m2’lik bir inşaat alanına sahip olan Trump Towers gökyüzüne doğru 39, yeraltına doğru 10 katlık bir alanda eşsiz konfor ve eğlence sunacak.

 

1 Yorum

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.