Türk Telekom, İndirimli Ev Avantaj Her Yöne Kampanyası

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Avm Haber, Cep Telefonu, KAMPANYA

Türk Telekom, İndirimli Ev Avantaj Her Yöne Kampanyası

Türk Telekom’un yeni Her Yöne paketleri ile ayda yalnızca 49 TL’ye aylık 1.000 dakika kadar Her Yöne konuşabilirsiniz. 12 ay kalma sözünüze 59 TL’lik Ev Avantaj Her Yöne tarifenizden ayda 49 TL’ye faydalanabilirsiniz.

Kampanya Detayı:
Kampanya başvuru tarihleri 17.06.2014 – 17.06.2015 arasıdır.
Kampanyadan Türk Telekom’un yeni gerçek kişi bireysel abonesi olmak, indirim dönemi boyunca hat dondurma işleminde bulunmamak, 12 ay boyunca Ev Avantaj Her Yöne tarifesinde bulunmayı taahhüt etmek gerekmektedir.
Kampanyadan faydalanma süresi 12 aydır.
Taahhüt Süresi tamamlanmadan Abone’nin Kampanya kapsamından çıkması/çıkarılması durumunda, Kampanya’dan çıktığı/çıkarıldığı tarih itibariyle kalan Taahhüt Süresi göz önünde bulundurulduğunda, kalan Taahhüt Süresi açısından Kampanya kapsamında taahhüt verdiği ve henüz tahakkuk etmemiş Tarife Paketi Ücretleri’nin toplamının (“Kalan Aylar Faydası”), Abone’nin Kampanya kapsamından çıktığı/çıkarıldığı tarihe kadar yararlanmış olduğu indirim tutarının ve yararlandığı hediye dakikaların TL karşılığı toplamından (“Sağlanan Fayda”) daha düşük olması durumunda, Abone, İhlal Halinde Ödenecek Ücret olarak Sağlanan Fayda’yı değil, Kalan Aylar Faydası’nı Türk Telekom’a tek seferde ödemekle yükümlüdür.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.