Türkan Şoray, Pelican Mall’da Yılın Annesi İle Biraraya Geldi.

Avm Haber

Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Anneler Günü’nde Türkan Şoray’ın katıldığı keyifli bir etkinliğe imza atarak, Okyanus Koleji işbirliği ile “Yılın Annesi” ni seçti.

Onur konuğu olarak Pelican Mall Alışveriş Merkezi’ndeki etkinlikte yer alan Türkan Şoray, bu yaz yönetmenliğini yapacağı bir film projesini hayata geçireceği müjdesini hayranları ile paylaştı. Türkan Şoray film projesi için, “Yönetmenlik sayfamda büyük final bu film olacak diyebilirim.”şeklinde konuştu. Anneler günü’nün önemi ve annelik duygusu ile ilgili konuşan sanatçı, “Annelik duygusu yüce ve muhteşem bir duygu, her anne bebeğini eline aldığında bu duyguyu yaşar ve çocukları için hayatını feda eder. Ben de Yağmur için ölürüm.” dedi.
Hayranlarının yoğun ilgisi ve sevgi gösteri karşısında mutluluğunu gizleyemeyen Sanatçı, yılın annesi seçilen Ayça İnci’yi takdim etti.

Annelerini ve ona karşı hissettikleri duyguları, Anne kelimesinin neler ifade ettiğini anlatan ve tüm duygularını yansıtan kompozisyonlar yazarak onları Pelican Mall danışma standına bırakan yarışmacı minikler, Anneler Günü’nü anneleri ile eğlenceli bir organizasyon ile kutladı.

08 Mayıs tarihinde Pelican Mall’da belirlenen “Yılın Annesi” Pelican Mall’dan sürpriz hediyeler kazandı. Aynı zamanda dereceye giren ilk üç kompozisyona konu olan anneler de Pelican Mall’dan farklı hediyeler kazanma şansını yakaladı.

Yazdıkları kompozisyonlar ile annesini, “Yılın Annesi” seçtiren ve dereceye giren kompozisyonlar aynı zamanda Pelican Mall’da sergilenecek.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.