Türkiye’nin ilk ve tek “CHIPLI KARTLAR İLE AVM CRM PROJELERİ” Firması YENİYOL YAZILIM

KAMPANYA

Alışveriş merkezlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, yazılım ve projeleriyle öne çıkan YeniYol Yazılım, aynı zamanda chipli kartlar üzerinde crm sistemi uygulayan ilk ve tek firma olma özelliğini korumakta. Projelerinde son teknolojileri kullanmak konusunda uzman olan firma chipli kartlar üzerinde, gerekli tüm crm bilgisini tutarak ve işleyerek online uygulamalara ve dış firma anlaşmalarında database paylaşma sorunlarını ortadan kaldırıyor. Son derece yüksek güvenlik ilkeleri ile projelerinde son teknoloji güvenliği sağlarken aynı zamanda sistemleri birçok uygulamaya olanak tanıyor.
Uygulamaları arasında,

Avm’ler için özel tasarlanmış
MÜŞTERİ SADAKAT KART DESTEKLİ CRM PROJESİ
KİOSK VE YÖNLENDİRME SİSTEMLERİ
MOBİL CRM
IPHONE UYGULAMALARI, yer almakta.
Ne kadar çok işletmeye yazılım sattıklarından çok, ne kadar yaşayan, başarılı, verimli ve proje niteliğinde değeri olan işlere önem verdiklerini söyleyen firma, tüm projelerinde maximum başarı elde ettiklerini ve çalıştıkları avm’lerde müşteri sadakati ile yıl içinde, ziyaret sayılarında ve mağaza cirolarında ciddi artışlar gözlemlediklerininin altını çiziyor.

Yaşayan ve projeleri arasında,
Ankara KentPark AVM (1,5 yılı aşkın süredir tüm kampanya , etkinlik ve çekilişler sistem üzerinden gerçekleştiriliyor. Aynı zamanda Winner Card uygulaması ile hediye puan ve kiosk sistemleri uygulanıyor)
İstanbul Pendorya AVM (1,5 yılı aşkın süredir tüm kampanya, etkinlik ve çekilişler sistem üzerinden gerçekleştiriliyor. Aynı zamanda Pendorya Card uygulaması ile hediye puan ve kiosk sistemleri uygulanıyor)
Bursa Kentmeydanı AVM (1 yılı aşkın süredir tüm kampanya, etkinlik ve çekilişler sistem üzerinden gerçekleştiriliyor. Aynı zamanda Ki Card uygulaması ile hediye puan ve kiosk sistemleri uygulanıyor)

İskenderun Primemall AVM (2 ayı aşkın süredir tüm kampanya, etkinlik ve çekilişler sistem üzerinden gerçekleştiriliyor. Aynı zamanda Prime Card uygulaması ile Para puan, hediye puan ve kiosk sistemleri uygulanıyor)

Önümüzdeki günlerde ve aylarda anlaşmaları imzalanmış yine yeni projelerle karşımıza çıkmaya hazırlanan firma başarısını işini severek yapmakla ilgili olduğuyla açıklıyor.
Kısa bir süre sonra Kentpark AVM ile iphone uygulamasını hayata geçirecek olan firma, iphone konusundada iddalı olduğunu dile getiriyor.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.