VAKKO İLE KOZADAN MODAYA ADA AVM’DE

Avm Haber, Sakarya Alışveriş Merkezleri

 

ADA Alışveriş Merkezi’nin önde gelen markalarından VAKKO Eşarp, 15-16 Nisan tarihlerinde özel bir etkinlik ile ziyaretçilerinin karşısına çıkıyor.

VAKKO Eşarp’ ın 1938 yılından beri müdavİmlerİ ile buluşturduğu kalİtelİ eşarpların atölye aşaması, ADA Alışveriş Merkezİ zİyaretçİlerİne uygulamalı olarak anlatılıyor.

Dünyanın en kaliteli ipeğinin yaratıcısı ipek böceğinin “koza” örmek için ipek tellerini salgılaması ile başlayan bu süreç, hünerli eller tarafından kozadan ipeğe, kumaşa ve tasarım ile birlikte atölye aşamasında “moda”ya dönüştürülmesini içeriyor. VAKKO’nun deneyimli tasarımcılarının ve emprime ustalarının ellerinde 73 yıldır hayat bulan bu öykü şimdi de ADA Alışveriş Merkezi’nde 2 gün boyunca tekrar anlatılıyor. Zemin kat havuz bölgesinde kurulacak sahnede, Vakko ustaları tarafından uygulamalı olarak emprime eşarp yapımı anlatılırken, LCD ekranlarda da ziyaretçiler ipeğin öyküsünü ve Vakko’nun yeni kreasyonlarını izleme fırsatı yakalayacaklar.

 

Sakarya’da 3. yılını geride bırakan ADA Alışveriş Merkezi fark yaratan, keyif dolu etkinlikleri ile Sakaryalılar’ ın hayatına mutluluk getirmeye devam edecek

 

İletişim için:

Medihan POLAT
ADA AVM Halkla İlişkiler Müdürü

Tel. 0 264 242 11 00
Fax. 0 264 242 11 09

1 Yorum

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.