Venedik’ten İstanbul’a Maskelerin Sırrı Sergisi Marmara Forum’da

ETKİNLİKLER

Türkiye, Güney Kore, Çin, Japonya, Meksika’da yapılan Uluslararası Seramik Sempozyumu ve Sanat Eğitimi programlarına katılan seramik sanatçısı Orçun İlter’in ‘Venedik’ten İstanbul’a Maskelerin Sırrı’ adını verdiği maske sergisi 7- 27 Mart tarihlerinde Marmara Forum’da olacak.

Genç kuşak seramik sanatçıları arasında kendine özgü çizgisiyle yükselen değere sahip Orçun İlter’in ‘Venedik’ten İstanbul’a Maskelerin Sırrı’ isimli maske sergisi  Marmara Forum’da sanatseverlerle buluşacak.

Marmara Forum’un giriş katında düzenlenen sergide Tanrıçalar, tanrılar, opera kahramanları ve Osmanlı dönemine ait maskeler ilk kez gün yüzüne çıkacak.

7 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00’da Opera Twins ve Quartet eşliğinde Flüt sanatçısı İtalyan Genevra Petrucci’nin performansı ile açılışı yapılacak olan maske sergisi, ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

Son dönemde yapılmış en görkemli ve özgün sergilerden biri olacak ‘Venedik’ten İstanbul’a Maskelerin Sırrı’ gizemli bir karnaval havası ile Marmara Forum ziyaretçilerini etkileyecek

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.