World Card Ramazan Kampanyası

ANASAYFA, Anasayfa Manşet, Hediye Puan, KAMPANYA, Kredi Finans ve Hizmet

World Card Ramazan Kampanyası – 50 TL WorldPuan Hediye

Türkiye’nin en bonkör kartı Worldcard, Ramazan ayına özel gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, kafe, bar, restoran, fast-food alışverişlerinde Worldpuan hediye ediyor.

1-31 Temmuz 2014 tarihleri arasında gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, kafe, bar, restoran, fast-food sektörlerinde Tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzerindeki alışverişten sonraki tek seferde yapılacak her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL Worldpuan, toplamda 50 TL WorldPuan Hediye edilecektir.

Kampanya Detayı:
Worldcard ile 1-31 Temmuz 2014 tarihleri arasında gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, kafe, bar, restoran, fast-food sektörlerinde yapılacak alışverişler için geçerlidir.
Tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzerindeki alışverişten sonraki tek seferde yapılacak her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL Worldpuan hediye edilecektir.
Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir.
Kampanyaya BusinessCard’lar, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
Kampanya kapsamında yapılacak alışverişlerin World Üye İşyerleri’nde yapılması gerekmektedir.
Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar ve seçili internet siteleri dahildir.
Aynı gün aynı üye iş yerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanyaya katılmak için RAMAZAN yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 13 Ağustos 2014 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanım tarihi 26 Ağustos 2014’tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 27 Ağustos 2014’te geri alınacaktır.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.