Yılbaşında Tarkan Azerbaycanı Sallayacak

Avm Haber

Tarkan hayranlarıyla yılbaşı gecesi Azerbaycan da konser verecek. Azerbaycan da büyük hayran kitlesi bulunan tarkan konserinde izdiham olacağı tahmin ediliyor.

tarkan
Geçtiğimiz yılbaşında Kıbrıs’ta sahne alan ünlü şarkıcı, bu kez Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de konser verecek.

Hürriyet gazetesinde çıkan habere göre Azeri bir organizatörün konser teklifini kabul eden Tarkan, 10 bin kişilik Bakü Expo Center’da sahneye çıkacak.

Tarkan, yılbaşı konseri için kendi organizasyon şirketi Hitt Prodüksiyon’u da harekete geçirdi. Şirket, konser alanını özel efekt sistemiyle donattı.

Tarkan aldığı 1 milyon TL ücretle liderlik koltuğunda tek başına oturuyor. Pop müziğin megastarını 200 bin lirayla Hadise, 180 bin lirayla Sezen Aksu takip ediyor

YILBAŞI GECESİ İÇİN ÜNLÜLERİN ALACAĞI ÜCRETLER
TARKAN: Bu yıl yeniyıla Bakü’de girecek olan Tarkan, yılbaşı gecesinin en yüksek ücret alan ismi olacak. Megastar’ın konser karşılığında 1milyon TL alacağı iddia edilirken Bakü’ye 5 TIR’la gidecek. Sahnede Tarkan’a güzel dansçı kızlardan oluşan dünyaca ünlü Rus grup Blestyashchie eşlik edecek.

SİBEL CAN: Yeni yıla Ankara’da girecek olan ünlü şarkıcı Sibel Can, Marriott Otel’de sevenleriyle buluşacak. 120 bin lira alacak olan assolist, özel bir repertuvar hazırladığını söyledi.

: Kıbrıs sevdalısı şarkıcılardan Serdar Ortaç yeni yıla Yavru Vatan’da girecek. Cratos PremiumOtel’de sahneye çıkacak olan ünlü sanatçı bir gece için 150 bin lira alacak.

: Yeni anne olan ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’te sahnelere hızlı bir dönüş yaptı. Yılbaşında Kıbrıs Arkın Pine Beach Hotel’de sahne alacak olan Gündeş geceden 150 bin TL kazanacak.

FERHAT GÖÇER: Son albümüyle ortalığı kasıp kavuran ünlü şarkıcı Ferhat Göçer’ de yeni yıl için Kıbrıs’ı tercih eden ünlüler arasında yer alıyor. Kıbrıs Jasmine Court Hotel’de sahne alacak olan Göçer, 90 bin lira kazanacak.

:Fatih Ürek ve Hasan Yıldırım’la birlikte WOW İstanbul Hotel’de sahne alacak olan güzel sanatçı, 100 bin TLücret talep etti.

MURAT BOZ: Maslak Venue’de 2012’yi selamlayacak olan son dönemin parlayan yıldızı Murat Boz, 80 bin TL alacak.

: Antalya’daki TalyaOtel’de sahneye çıkacak olana güzel şarkıcı Petek Dinçöz, yılbaşı gecesi sahne ücreti olarak 80 bin TL kazanacak.

GÜLŞEN: 2012’ye Ankara’da merhaba diyecek olan güzel sanatçı, Swissotel’de sahne alacak. Yılbaşı programı karşılığında 100 bin TL’yi cebine koyacak olan sanatçı, programına sıkı hazırlanıyor.

BENGÜ: İstanbul Kongre Merkezi’nde sahne alacak olan güzel popçu Bengü bu gecenin karşılığında 80 bin TL kazanacak.

HANDE YENER: The Green Park Otel Pendik’te sevenleriyle yeni yıla girecek olan Hande Yener, 70 bin TL’ye anlaştı.

GÜLBEN ERGEN: Yeni yıla Kıbrıs’ta girecek olan şarkıcıların arasında olan Gülben Ergen Noah’s Ark Deluxe Otel’de sahne alacak ve geceden 100 bin lira alacak.

SEZEN AKSU: Ünlü sanatçı Sezen Aksu, 2012’yi Kıbrıs’tan selamlayacak. Kıbrıs Savoy Ottoman Otel’de sahne alacak olan ünlü sanatçı geceden 180 bin lira kazanacak. Ayrıca Aksu için otelin kral dairesi hazırlanıyor.

HADİSE: Hadise de tıpkı Tarkan gibi 31 Aralık akşamı Azerbaycan’da sahneye çıkacak. Güzel şarkıcı, yılbaşı konseri karşılığında 200 bin lira alacak.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.