Ada Avm

Ada Avm

Sakarya Alışveriş Merkezleri

Şehrin Alışveriş Keyfi, Ada Alışveriş Merkezi, Sakarya’ nın gözde alış veriş ve yaşam merkezi ADA Alışveriş Merkezi, açıldığı 15 Aralık 2007 tarihinden beri, Sakaryalılar’a yeni bir yaşam ve alış veriş keyfi sunuyor.

Ada Avm
Ada Avm
Sakarya’nın gelişen bölgesi Erenler’de yer alan şehrin alış veriş keyfi ADA Alışveriş Merkezi, zengin marka karması, çocuklara ve kadınlara özel programları, alışverişi ödüllendiren kampanyaları, farklı kültür ve sanat etkinlikleri ile Sakarya için çekim merkezi konumunda.
Toplam 53.800 metrekare inşaat alanı içerisinde yer alan ADA Alışveriş Merkezi’nde; yerel, ulusal ve uluslar arası markaların yanı sıra, farklı lezzetler sunan restoran ve cafeler, çocuklar için özel oyun alanları ile aile WC, bankamatik, kablosuz internet bağlantısı gibi hizmetler yer alıyor. Şehrin farklı noktalarına sağladığı ücretsiz müşteri servisleri uygulaması ile de ziyaretçilerinin beğenisini kazanan ADA Alışveriş Merkezi , Sakarya’nın en sıcak ve en gözde buluşma mekanı.
Burası ADA, Yaşam burADA, Alışveriş burADA.

6.000 metrekare alana yayılan CarrefourSA, 1.700 metrekarede hizmet veren C&A, 1.300 metrekare Teknosa ve yine 1.300 metrekare ile LCW mağazaları ve en beğenilen yapı market Tekzen alışveriş merkezinde bulunan büyük mağazalar arasında yer alıyor. İpekyol, Tchibo, Twist, Batik ve Mudo gibi markaları da ilk defa Sakaryalılar ile buluşturan ADA Alışveriş Merkezi’nde, 2.820 metrekare alanı ile film izlemeyi keyif haline dönüştüren Cinebonus sinema salonu bulunuyor. Cinebonus, vizyondaki güncel filmlerle 7. sanat düşkünlerine 10 salonlu sinemasında hizmet veriyor. 2 alışveriş, 1 otopark ve 1 yiyecek-içecek katının yer aldığı ve ön ve yan tarafından 2 ayrı girişe sahip merkezde, aynı zamanda 785 arac park edebiliyor. Ada Alışveriş Merkezi; özel peyzajlı bahçesi, havuzu ve 2. katında bulunan terasıyla açık havada da müşterilerine yeme içme keyfini sunuyor.

ADA AVM’de Avantajın Anahtarı: O KART!


ADA Alışveriş Merkezi, sadakat kartı “Ada AVM O Kart”ı, “300.000 TL Hediye Çeki” sloganlı kampanyası ile 2011 yılının Ocak ayında Sakaryalılar ile buluşturdu. Ekranların gülen yüzü Seda Sayan’ın da yer aldığı güçlü bir lansman kampanyası ile Sakaryalılar’ın beğenisine sunulan “O Kart” ile onbinlerce ADA AVM hediye çeki sahibi oldu. ADA’nın fırsatlarla dolu keyifli ve eğlenceli dünyasında avantajlardan yararlanmanız için oluşturulan O Kart Puan Kataloğu ise her alışverişi fırsata dönüştürüyor.

Vestel LCD TV’den Toshiba Notebook’a, Siemens Mikrodalga Fırın’dan Rowenta Saç Düzleştiricisi’ne kadar, birbirinden farklı ve kaliteli hediyelerin hepsi O Kart Kataloğu’nda yer alıyor. ADA Alışveriş Merkezi’nde alışverişi ödüllendiren ve OKART sahiplerine avantajlar sunan kampanyaları hız kesmeden devam edecek.
Sakarya’nın Yeni Nesil Alışveriş Merkezi Ada Avm, Adapazarı’nın ilk ve tek alış veriş merkezi ADA kapılarını açtı. Moda, aksesuar, ev eşyası, teknoloji, gıda, oyuncak, kırtasiye, ve dahası Dünyaca ünlü 90 mağaza sizin için artık bir arada.

Modern alışveriş, doyasıya eğlence, farklı lezzetler, kültür ve sanat, kısaca aradığınız her şey şimdi burada. Kentin alışveriş keyfi ADA hemen yanı başınızda. ADA, ailenizin tüm fertlerini mutlu etmek için her şeyi düşünüyor. Sizin için eksiksiz bir yaşam alanı yaratıyor.

Sakarya’nın Erenler ilçesinde 2007 yılında açıldığından bu yana Sakaryalıların gözde buluşma mekanı haline gelen Ada Alışveriş Merkezi, Kocaeli’nden Düzce’ye çok çeşitli illerden ve ilçelerden ziyaretçileri ağırlıyor.

Akademetre Araştırma Şirketi tarafından 3 bin 602 kişilik araştırma sonuçlarına göre; Ada Alışveriş Merkezi’nin Sakarya merkezinden değil, çevre il ve ilçelerden de müşteriler çağırdığını gösteriyor. Sakarya dışında; özellikle Kocaeli, Düzce, Bolu, Bilecik gibi illerden gelen ziyaretçiler toplam ziyaretçi profilinin yüzde 20’sini oluşturan Ada AVM, Akyazı, Hendek, Sapanca ve Arifiye ise toplamda yüzde 16’lık payla en çok ziyaretçi çeken ilçeler oldu.

“Hastane olacak, kapatılacak” gibi negatif söylemlere inat, son üç yılda artarak büyüyen Ada Alışveriş Merkezi, şehirdeki varlığını düzenlediği etkinlikler ve yoğun ziyaretçi profiliyle pekiştirdi. 2010 yılının ardından, 2009-2010 karşılaştırma raporlarına göre, müşteri giriş rakamları yüzde 13, mağaza ciroların yüzde 14 artan Ada AVM’nin mağaza doluluk oranları ise yüzde 97 seviyesine kadar ulaştı.

Müşterilerine daha iyi hizmet sunma açısından, rekabetin olmasını olumlu bulan Ada AVM, sadece alışveriş yapmak için değil; sosyalleşmek, eğlenmek ve ailece vakit geçirmek için de tek adres olmayı amaçlıyor. Sakarya’da 3’üncü yılını geride bırakan Ada AVM, ziyaretçilerinin hayatını renk ve mutluluk katarak, şehrin alışveriş keşfi olmaya devam oluyor.

ADA, 10:00 – 22:00 saatleri arasında hizmetinizde.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.