As Merkez Alışveriş ve Yaşam Merkezi

Bursa Alışveriş Merkezleri
as-merkez-bursa
as-merkez-bursa

As Merkez Alışveriş ve Yaşam Merkezi

Ayasofya’dan sonra Türkiye’nin en büyük çelik konstrüksiyon kubbesinin altında, hayatın bütün renklerini kucaklıyor As Merkez!.. “Bursa’nın en eğlenceli alışveriş ve yaşam merkezi” olarak hizmet verirken, alışverişe de “elit” bir yaklaşım getiriyoruz.

Bünyemizde bulunan 77 seçkin mağaza, her türlü zevk ve ihtiyaca en üst alışveriş kalitesiyle cevap veriyor. Mevcut yapıdaki çok katlı mağaza anlayışı ise ürün portföyü açısından sınırsız bir çeşitlilik yaratıyor.

Ültramodern dizaynıyla 4 salonda birden vizyon filmlerini takip eden Avşar Sinemaları, “Bursa’nın ilk ve tek buz pisti” olan Fun On Ice, heyecanlı turnuvalara ev sahipliği yapan Rainbow Bowling Center, sınırsız eğlenceye açılan Starpark, beklentilerinizin ötesine uzanıyor.

Isıtma, soğutma, aydınlatma, kapalı devre kamera sistemleri, ortak alanlara ait müzik yayını, uydu TV imkanı, kablosuz internet olanağı, üst donanımlı elektronik güvenlik sistemleri, 2 bin araçlık açık, 300 araçlık kapalı otopark alanı ile As Merkez, Bursa’da alışverişin en konforlu adresi…

Yaşam Şimdi Burada, As Merkez’de
“Bursa’nın en eğlenceli alışveriş ve yaşam merkezi” As Merkez, hem sizin için hem sevdikleriniz için rengarenk dünyalar kurmayı sürdürüyor. “Bursa’nın en eğlenceli alışveriş ve yaşam merkezi” As Merkez; Ocak 2001’de, Yönetim Kurulu Başkanlığını Celal Sönmez’in yaptığı Sönmez Endüstri Holding’in bir iştiraki olarak Sönmez Gıda Turizm Ticaret AŞ bünyesinde kurulmuştur.

55 bin metrekarelik arsa alanına kurulan As Merkez projesi, dış alandaki yapılanmalar dahil olmak üzere toplam 66 bin metrekarelik kapalı alana sahiptir. Bunun 44 bin metrekaresini, ‘kiralanabilir’ alanlar oluşturmaktadır. Seçkin markalardan oluşan mağaza karması ile alışverişe “elit” bir yaklaşım getiren As Merkez, şık eğlence ve dinlenme mekanlarıyla yalnızca mutluluğunuza hizmet etmektedir.

As Merkez Alışveriş ve Yaşam Merkezi Sinemaları
Avşar Sinemaları : 0 224 261 57 67

Ulaşımda Rahatlık
2 bin araçlık açık, 300 araçlık kapalı otopark alanı ile As Merkez, her zaman müşteri ve ziyaretçilerinin güvenliğini baz alıyor. VIP müşteri servis araçları ise İhsaniye, Ataevler, Gemlik ve DOSAB bölgelerine her gün ücretsiz ulaşım imkanı sağlıyor. Yılda 10 milyon ziyaretçiyi ağırlayan As Merkez alışveriş ve yaşam kompleksi; sadece Bursa merkezi için değil, yakın il ve ilçeler için de “cazibe merkezi” olma özelliğini koruyor.

As Merkez AVM Alışveriş Merkezi İletişim Bilgisi
Adres : Yeni Yalova Yolu, 8. Km, Gemlik – Bursa
Tel.: 0 224 261 51 51
Faks : 0 224 261 58 98

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.