Caillou, CarrefourSA Ümraniye’de

ETKİNLİKLER

Çocuklar, en sevdiğiniz karakter Caillou sizlerle buluşuyor

Türkiye’de ve dünyada yayınlandığı ülkelerde çocukların büyük ilgi ile izlediği çizgi film karakteri Caillou, bu sömestrede İstanbul’da yalnızca CarrefourSA Ümraniye’de minik hayranları ile buluşacak. 30 Ocak-5 Şubat tarihleri arasında çeşitli animasyon ve keyifli aktivitelerde buluşacak olan çocuklar 4-5 Şubat Cumartesi ve Pazar günleri Caillou ile tanışma fırsatı yakalayacak.
Son yılların en sevilen çizgi film karakteri Caillou, 4-5 Şubat Cumartesi ve Pazar günleri CarrefourSA Ümraniye’de çocuklarla buluşacak. Hafta sonu Caillou ile tanışma fırsatı yakalayacak çocuklar hayran oldukları çizgi film karakteri ile hatıra fotoğrafı çektirip, birbirinden eğlenceli yarışmalara katılacaklar. Cumartesi ve Pazar günleri Caillou karikatür etkinliğinin yanı sıra boyama ve kukla yapım atölye çalışması da gerçekleşecek. Çocuk gelişimcilerin gözetiminde yapılacak atölye çalışmasında çocuklar hem el becerilerini geliştirecek, hem de hayranlıkla izledikleri Caillou karakterinin kukla ve maskesini yapmayı öğrenecekler.
30 Ocak-3 Şubat tarihleri arasında hafta içi alışveriş merkezine gelen çocuklar, Caillou etkinliklerine katılabilecek ve hediye alabilecekler.

Çocukların sevgilisi Caillou
4 yaşındaki bir erkek çocuğun insanlarla ilişkilerini ve günlük yaşamını konu alan Caillou (Kayu) adlı çizgi film, farklı dillere çevrilerek Amerika’dan Almanya’ya, İngiltere’den Türkiye’ye kadar pek çok ülkede yayınlanıyor. Annesi Doris, Babası Boris, kız kardeşi Rosie, büyük annesi, büyük babası, arkadaşı Clementine ve çok değerli kedisi Gilbert ile yaşayan Caillou’ nun yaşamından kesitler sunan çizgi film, yayınlandığı ülkelerde büyük ilgi ile izleniyor.

CarrefourSA Ümraniye Alışveriş Merkezi Caillou etkinlik programı:

30 Ocak-3 Şubat (Hafta içi) 13:00-18:00 (Boyama, kukla ve maske atölyeleri, çizgi film izleme)
4-5 Şubat (Hafta sonu) 13:00 16:30 (Caillou ile buluşma… Boyama ve kukla atölyesi, fotoğraf çekimi, Caillou ile ilgili yarışmalar ve karikatür etkinliği)

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.