Kozzy AVM’de parmakları çalıştırmaya hazır mısınız?

ETKİNLİKLER
Kozzy AVM, sömestrenin ikinci haftasında süper bir PlayStation etkinliğine imza atıyor!
Kozzy AVM, sömestr tatilinde eğlenceli ve öğretici etkinlikleri ile çocukları eğitimin keyifli yanıyla buluşturmaya devam ediyor.

Sömestr tatilinin ikinci haftasında eğitici atölyelerin yanında düzenlenecek PlayStation etkinliği tüm çocukların eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak.

“2011 Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezi” seçilen Kozzy AVM, sömestr’de çocukları eğlendirmeye devam ediyor. 30-31 Ocak ve 1-2-3 Şubat tarihlerinde 14:00 – 18:00 saatleri arasında gerçekleşecek olan PlayStation etkinliğinde çocuklar ve gençler büyük LCD ekranlarda oyun oynamanın keyfini doyasıya yaşayacaklar.

Aynı tarihlerde çocuklar için Yaratıcı Atölyeler faaliyeti gerçekleşecek. 16:00 – 18:00 saatleri arasında sürecek ‘Yaratıcı Atölyeler’de “İstanbul’u Çiziyorum, İki Elim Bir Hayvan, Minik Fırın Kurabiye, Denizler ve Balıklar Sualtı Dünyası, Benim Tatlı Canavarım konuları işlenerek çocukların yaratıcı yönlerini ortaya çıkartacak.

05 Şubat 2012 Pazar günü ise, minikler “Karikatür Atölyesi” ile içlerindeki sanatçıyı hem gülerek hem de eğlenerek bulmaya çalışacaklar.

Çocukların yanında anne-babaları da unutmayan Kozzy, yine aynı gün Keman-Akordeon dinletisi ile ziyaretçileri için keyifli saatler sunacak.

Ayrıca, 30 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında ki sömestr tatili süresince Kozzy AVM danışmasına karnesiyle birlikte gelen tüm öğrencileri sürpriz hediyeler bekliyor.

Bir yanıt yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.