Capitol’de 11-14 Şubat Tarihlerinde Aşkınızı Kilitleyin!..

KAMPANYA
Capitol Alışveriş Merkezi, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü müthiş sürprizlerle karşılamaya hazırlanıyor. Aşk Kazı- Kazanları ile şansınızı deneyip Aşk Köprüsü’nde aşkınızı sonsuza kadar kilitleyebilirsiniz….
Capitol’den yapacağınız 100 TL ve üzeri değerindeki alışverişleriniz karşılığında alacağınız aşkı kazı-kazanlarında boş yok! Aşk kazı-kazanlarındaki Spectrum çift kişilik sinema bileti, çift kişilik sinema menüsü, çift kişilik yemek menüleri gibi sürprizlerle Capitol, 14 Şubat Sevgililer Günü’nüzü romantik ve keyifli bir güne dönüştürüyor.
11-14 Şubat günleri arasında açık olacak aşk geçidine katılmak için yapmanız gereken tek şey ise, Capitol’ün vereceği kilitlere sahip olmak. İki sevgiliyi birbirine bağlayan gönül bağını
hale getirecek aşk kilitleri, Capitol aşk köprüsünde asılarak sergilenecek. Bu güzel anın hatırasını saklamak isteyen çiftlere poloraid makine ile çekilecek fotoğrafları anında hediye edilecek.
Ayrıca Little Band grubunun canlı performansı eşliğinde söylenecek aşk şarkılarıyla Capitol, sevgisini ifade etmek için bugünü bekleyenlere müthiş bir fırsat sunacak.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.