Bilkom “Sevgililer Günü” Yarışma Kampanyası Ile Muhteşem Hediyeler Dağıtıyor !…

KAMPANYA
www.bilkom.com.tr/sevgililergunu adresinde yer alan Bilkom “Sevgililer Günü” Kampanyasına katıl, her gün düzenlenen yarışmalarda en çok elmayı sen topla muhteşem Bilkom ödüllerinden kazan…
Bilkom ile Sevgililer Günü Kampanyası genel olarak 1 Şubat 2012 Çarşamba günü saat 09.00’da başlayıp 14 Şubat 2012 Salı günü saat 21.00’da sona erecektir. Fakat her yarışma günlük olarak yapılacak olup; sabah 09:00-21:00 arasında yayında olacaktır. Kampanya www.bilkom.com.tr/sevgililergunu adresinde yer almaktadır.

www.bilkom.com.tr/sevgililergunu isimli internet adresine girerek veya bannerlar, facebook vb başkaca vasıtalarla ilgili siteye yönelerek, ad, soyad, doğum tarihi, e-posta adresi, adres, telefon bilgilerinin yer aldığı üyelik formunu ücretsiz olarak doldurarak üye olan ve Bilkom ile Sevgililer Günü Kampanyasını, Bilkom’un belirtmiş olduğu şartları eksiksiz yerine getiren yarışmacılar katılmaya hak kazanacaklardır.

Her gün sayfalara ve/veya alt sayfalara saklanan toplam adetleri belli olan elmalardan en çok elmayı toplaması gerekmektedir. En çok elma toplayanlar o günün kazananı olacaktır.

Aynı miktarda elma toplayanlar bulunuyorsa gün içinde en hızlı (ilk olarak o miktarda elmayı toplayan) toplayanlar kazanacaktır. Burada da eşitlik bulunursa uygulamaya önce girmiş olan kazanır. Elmalar, gün içerisinde 09:00 – 21:00 saatleri arasında Bilkom tarafından çeşitli zamanlarda ve adetlerde siteye yerleştirilecektir.

Uygulama boyunca a live skor board yayında olacak ve her gün 21.00’da biten yarışmanın sonuçları kontroller sonrası uygulamada yayınlanacaktır.

14 gün sürecek (1-14 Şubat 2012) kampanya kapsamında yapılacak sıralama neticesinde kazanacak olanların alacağı BİLKOM ÖDÜLLERİ şunlardır:

1. Sürpriz bir günde(aynı günün sabahında yayınlanacaktır) bir kişiye (günün kazananına) 2 adet iPad 2 iPad 2 16 GB wi-fi, siyah ve beyaz

2. Sürpriz bir günde(aynı günün sabahında yayınlanacaktır) bir kişiye (günün kazananına) 2 adet iPod touch / iPod touch 8 GB, siyah ve beyaz renklerde

3. Diğer 12 gün boyunca da her gün bir kişiye (günün kazananına) 2 adet iPod shuffle / iPod shuffle 2 GB, gümüş ve pembe renklerde (12 gün boyunca toplam 24 adet) ödül olarak verilecektir.

Bir cevap yazın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.